معماری
خانه / اخبار بازی / دو لباس خارق العاده برای بازی Marvel’s Spider-Man توسط یکی از بازی بازان طراحی شده است

دو لباس خارق العاده برای بازی Marvel’s Spider-Man توسط یکی از بازی بازان طراحی شده است

اخیرا یکی از طرفداران و دوست‌داران سفت و سخت بازی Marvel’s Spider-Man موفق شده است تا با تلفیق لباس‌های Iron Spider و White 2099 یک لباس جدید و البته فوق‌العاده را برای شخصیت موردعلاقه‌ی خود طراحی کند.

Marvel’s Spider-Man
Marvel’s Spider-Man

زمانی که بازی Marvel’s Spider-Man در دسترس قرار گرفت، لباس‌های متعدد و متفاوتی در این عنوان وجود داشت که بازی‌بازان حتی می‌توانستند با کمک گرفتن از آن‌ها به قابلیت‌های جدیدی نیز دست یابند. در طول ماه‌های پس از انتشار، استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) با همکاری شرکت سونی بسته‌های الحاقی جدیدی را برای این بازی منتشر کرد تا بازی‌بازان بتوانند لباس‌های دیگری را نیز به کمد لباس‌های شخصیت اصلی بازی اضافه کنند.

بیشتربخوانید:جوزف فارس: Spider-Man بهترین بازی سال ۲۰۱۸ است

متاسفانه یکی از قابلیت‌هایی که می‌توانست این عنوان را بیش از پیش موفق سازد ویژگی ساخت لباس بود که هیچوقت برای آن منتشر نشد. اما این مورد باعث نشده تا طرفداران دست نگه داشته و برخی از آن‌ها همچنان در حال ساخت طرح‌هایی جدید برای لباس‌های این شخصیت هستند. به تازگی یکی از اعضای Reddit با نام Mosheeno1، دو لباس Iron Spider و White 2099 را با یکدیگر ترکیب کرده است تا یک لباس خیره‌کننده را طراحی کند. این لباس را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

بازی Marvel’s Spider-Man
اما این شخص در کنار این لباس، موفق شده تا با ترکیب White 2099 و Big Time Stealth یک لباس دیگر را نیز طراحی کند که همچون لباس قبلی بسیار فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

 بازی Marvel’s Spider-Man

همانطور که گفته شد، خواسته‌ی بسیاری از بازی‌بازانی همچون Mosheeno1 این بود که بتوانند لباس‌های موردنظر خود را برای شخصیت موردعلاقه‌ی خود طراحی کنند که البته این ویژگی هیچگاه در دسترس آن‌ها قرار نگرفت.

عنوان Marvel’s Spider-Man هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

بازی Marvel’s Spider-Man
Telegram
بازی Marvel’s Spider-Man
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *