معماری
خانه / پلی استیشن 5 / دو روز دیگر ویدئو های دسترسی زودهنگام پلی‌ استیشن ۵ یوتیوبر های مشهور منتشر خواهد شد

دو روز دیگر ویدئو های دسترسی زودهنگام پلی‌ استیشن ۵ یوتیوبر های مشهور منتشر خواهد شد

سونی به زودی از طریق یوتیوبر های مشهور نگاهی نزدیک‌تر به پلی‌ استیشن ۵ را برای طرفداران به ارمغان می‌آورد تا اطلاعات بیشتری از سیستم عامل و قابلیت‌های جدید آن کسبت کنید.

یوتیوبر
پلی استیشن ۵

دسترسی زودهنگام یوتیوبر ها به پلی‌ استیشن ۵

مطمئناََ عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی در ماه نوامبر یکی از بهترین اتفاقات صنعت بازی‌های ویدیویی خواهد بود و ما سرانجام در ماه آینده می‌توانیم به پلی‌ استیشن ۵ دسترسی داشته باشیم. برخی از طرفداران در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) به پلی‌استیشن ۵ دست پیدا می‌کند در حالی که بعضی از آن‌ها باید تا ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر) صبر کنند. قبل از این که کنسول عرضه شود باید این را بدانید که به زودی ویدئوهای دسترسی زودهنگام یوتیوبر های مشهور منتشر خواهد شد.

در روز‌های یکشنبه و دوشنبه‌‌ی هفته‌ی آینده تعداد زیادی از یوتیوبر های مشهور ژاپنی اولین دسترسی زودهنگام خود به پلی‌استیشن ۵ را به اشتراک خواهند گذاشت و ما سرانجام می‌توانیم قابلیت‌های جدید، نگاه از نزدیک به کنسول و سیستم عامل آن را مشاهده کنیم. قبل از این نیز وبسایت گماتسو (Gematsu) نیز اعلام کرده بود که در تاریخ ۱۳ مهر (۴ اکتبر) جزئیات زیادی از پلی‌استیشن ۵ توسط یوتیوبرهای ژاپنی منتشر می‌شود. این ویدئوها از تاریخ ۱۳ مهر ساعت ۱۲:۳۰ اجازه‌ی انتشار پیدا می‌کنند. هنوز مشخص نیست که سونی چه محتویاتی را برای این یوتیوبرها در دسترس قرار داده‌اند اما احتمال دارد دمویی از یک بازی نسل بعدی و یا ویدئوهایی از سیستم عامل منتشر شود. یوتیوبرهای زیر در حال حاضر به کنسول دسترسی دارند و در حال تست کردن قابلیت‌های آن هستند:

Akagami no Tomo no Game Jikkyou Channel!!

Anija Otoja

Chachacha

Gucci no Heya (Miracle Gucchi)

HikakinGames

Kai Mayuzumi (Nijisanji)

Lulu Suzuhara (Nijisanji)

• Natsuki Hanae

Pocky

SANNINSHOW

SeikinTV

Ushizawa

یوتیوبر
یوتیوبر

از طرفی بسیاری از طرفداران پلی‌استیشن هنوز نتوانسته‌اند کنسول نسل بعدی را پیش‌خرید کنند و آنقدر تعداد مشتریان زیاده بود که در برخی خرده فروشی‌ها در عرض ۳ دقیقه تمامی کنسول‌ها به فروش رفته‌اند. حتی در ماه سپتامبر نیز تعداد زیادی خرده‌فروشی پیش‌خرید را باز کردند اما باز هم ظرف کمتر از یک ساعت همگی کنسول‌ها به فروش رفتند. هنوز مشخص نیست که تا زمان عرضه لینک‌های پیش‌خرید بیشتری در دسترس قرار خواهد گرفت یا خیر، تا به این لحظه سونی هیچ تاییدیه رسمی منتشر نکرده است.

همچنین بسیاری از فروشگاه‌ها به افرادی که توانسته‌اند پلی‌ استیشن ۵ را پیش‌خرید کنند هشدار داده است که به دلیل تقاضای بالا احتمال دارد کنسول در زمان اعلام شده به دستشان نرسد.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *