معماری
خانه / اخبار بازی / دلایل عرضه‌ نشدن بازی Fall Guys برروی ایکس‌ باکس و موبایل‌ از زبان طراح ارشد این بازی

دلایل عرضه‌ نشدن بازی Fall Guys برروی ایکس‌ باکس و موبایل‌ از زبان طراح ارشد این بازی

بسیاری از هواداران بازی Fall Guys مشتاق تجربه‌ی آن برروی موبایل‌ها و اکس‌باکس هستند، و حالا یکی توسعه‌دهندگان بازی می‌گوید که آن‌ها باید برای پورت‌های جدید صبر کنند.

بازی Fall Guys

بازی Fall Guys کمتر از یک‌ماه است که عرضه شده و در همین مدت کوتاه، شور و هیجان زیادی در بین بازی‌بازان ایجاد کرده است. تا جایی که کانال Twitch Rivals رویدادی برگزار کرد که بسیاری از استریمرهای معروف این پلتفرم در مینی‌گیم‌های Fall Guys روبه‌روی هم مسابقه می‌دادند. حال، با این محبوبیت روزافزون، بسیاری می‌پرسند که چرا این بازی برروی پلتفرم‌هایی مثل موبایل‌ها یا کنسول‌های ایکس‌ باکس عرضه نشده است.

درحال حاضر، Fall Guys تنها برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است و تا الان، استودیوی سازنده توضیحی درباره افزایش پلتفرم‌های آن ارائه نکرده است. بااینکه بعد از عرضه‌ی بازی یک تبلیغ تقلبی از نسخه‌ی موبایلی Fall Guys منتشر شده بود، بسیاری از هواداران بازی مشتاق عرضه‌ی واقعی آن برروی موبایل هستند. بااین‌حال، یکی از سازندگان بازی بالاخره توضیح داده است که چرا آن‌ها هنوز بازی را به پلتفرم‌های دیگر نیاورده‌اند.

به‌تازگی، طراح ارشد بازی Fall Guys، جو والش (Joe Walsh) در پادکستی به اسم Talk Guys توضیحاتی درباره بازی داد. در این پادکست، او دقیقاً درباره این موضوع صحبت کرد و گفت که استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) درحال‌حاضر برروی پورت موبایل، اکس‌باکس یا نینتندو سوییچ بازی کار نمی‌کند و به‌جای آن، به‌دنبال بهبود بازی برروی پلتفرم‌های فعلی آن است.

به‌گفته‌ی والش، مدیاتونیک این کار را برای ایجاد اعتماد بین تجربه‌کنندگان و بازی انجام می‌دهد که نشان دهد آن‌ها و بازی، پشتیبانی‌ای که شایسته آن هستند را دریافت می‌کنند. الان که تیم توسعه‌دهنده درحال برای بهتر کردن Fall Guys و رساندن آن به جایگاه مدنظر مدیاتونیک است، به‌عقیده‌ی والش، بهتر است فعلاً به پورت‌های دیگر بازی فکر نکنیم.

البته، والش قبول دارد که این تصمیم ممکن است در کوتاه‌مدت به‌ضرر بازی تمام شود. بااین وجود، اعتقاد تیم سازنده‌ی Fall Guys این است که آن‌ها وظیفه دارند اول ارتباط خود را با جامعه‌ی کنونی تجربه‌کنندگان بازی ایجاد کنند. بااینکه مدیاتونیک درحال‌ حاضر برروی پورت بازی به دیگر پلتفرم‌ها کار نمی‌کند، والش نمی‌گوید که این هرگز اتفاق نخواهد افتاد؛ صرفاً همین حالا اتفاق نمی‌افتد.

بااینکه این موضوع ممکن است بعضی هواداران را ناامید کند، نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان چقدر برای افرادی که بازیشان را تجربه می‌کنند، ارزش قائلند. اخیراً رقابتی در بازی آغاز شد که به کسی که بیشترین مقدار اهدایی را به Special Effect، سازمانی غیرانتفاعی که از بازی‌بازهای ناتوان جسمی حمایت می‌کند، انجام دهد، یک اسکین برای Fall Guys می‌دهد. از طریق چنین کارهایی، مدیاتونیک حمایت بزرگ خود از کسانی که این بازی را دوست دارند نشان می‌دهد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *