معماری
خانه / پلی استیشن 5 / حافظه‌ SSD پلی‌ استیشن ۵ خالق Super Smash Bros. Ultimate را شگفت‌ زده کرده است

حافظه‌ SSD پلی‌ استیشن ۵ خالق Super Smash Bros. Ultimate را شگفت‌ زده کرده است

سری Super Smash Bros. در سال‌های اخیر به یکی از موفق‌ترین سری عناوین عرضه شده در صنعت بازی‌های ویدئویی تبدیل شده است. این بازی که در ابتدا به عنوان یک ایده‌ی ساده برای کنار هم قرار دادن شخصیت‌های محبوب شرکت نینتندو آغاز شد، به مرور زمان به محبوبیتی بسیار بالا در بین هواداران دست یافت. کارگردان بازی Super Smash Bros. Ultimate که مدتی پیش به بازار عرضه شد و به فروش ۲۰ میلیون نسخه‌ای دست ‌یافت، اخیرا نظرات خود را نسبت به حافظه‌ SSD پلی‌ استیشن ۵ و همچین این کنسول مطرح کرده است.

حافظه‌ SSD پلی‌ استیشن 5

نظرات ماساهیرو ساکورای درباره حافظه‌ SSD پلی‌ استیشن ۵

در جدیدترین نسخه از مجله‌ی فامیتسو (Famitsu)، آقای ماساهیرو ساکورای (Masahiro Sakurai) تایید کرده که هم‌زمان با آغاز فروش کنسول پلی‌ استیشن ۵، موفق به خرید یک نسخه از این کنسول شده است. آقای ساکورای در ادامه نظرات خود درباره‌ی این کنسول را بیان کرده و به نظر می‌رسد این کارگردان مشهور در مجموع از خرید خود راضی بوده است. در این مطلب، آقای ساکورای بیش از هر چیز به حافظه‌ SSD کنسول اشاره و بیان کرده که از سرعت تجربه‌ی بازی‌ها شگفت‌زده شده است.

در زمان استفاده از کنسول، احساس می‌کنید که تمامی رخدادها بسیار سریع هستند. حتی در زمان بارگذاری و بسته به موقعیت، همه‌چیز به شکل شگفت‌انگیزی سریع بود. این احساس بسیار فوق‌العاده بود.

تنها شکایت این کارگردان از ساخته‌ی جدید شرکت سونی به نبود سیستم پوشه‌بندی و البته کمبود فضای ذخیره‌سازی کنسول برمی‌گردد. آقای ساکورای پیش از انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز نسبت به فضای کم حافظه‌ی این کنسول واکنش نشان داده بود و به نظر می‌رسد حتی پس از خرید کنسول نیز نظر او نسبت به این موضوع تغییر نکرده است. کنسول پلی‌ استینش ۵ از یک درایو حالت جامد اختصاصی با فضای ذخیره‌سازی ۸۲۵ گیگابایت استفاده می‌کند که از این مقدار تنها ۶۶۴ گیگابایت آن در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. به گفته‌ی کارگردان بازی Super Smash Bros. Ultimate، فضای ذخیره‌سازی کنسول او همین حالا با بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۴ پر شده است و او به فضای بیشتری نیاز خواهد داشت.

البته نکته‌ی جالب این‌جا است که آقای ساکورای سال‌ها است به صورت انحصاری تنها با شرکت نینتندو همکاری می‌کند که کنسول جدید آن‌ها یعنی نینتندو سوییچ نیز از مشکل کمبود فضای ذخیره‌سازی رنج می‌برد. فارغ از مشکلات مطرح شده از سوی آقای ساکورای، کنسول پلی‌ استیشن ۵ عرضه‌ موفقیت‌ آمیز را تجربه کرده و فروشی بیشتر از مجموع فروش کنسول‌های رقیب داشته است.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *