معماری
خانه / اخبار بازی / داستان کوتاه و جدید در بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفت

داستان کوتاه و جدید در بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفت

اخیرا رویداد جدیدی تحت عنوان Voidwalker در بازی تیراندازی Apex Legends در جریان قرار گرفته است که بازی‌بازان و کاربران را با اتفاقات نوینی رو به رو می‌کند. در همین راستا، استودیوی بازی‌سازی ریسپاون (Respawn) داستان کوتاه و جدید در بازی Apex Legends را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار داده است که آن‌ها را با گذشته شخصیت Wraith آشنا می‌‌کند.

داستان کوتاه و جدید در بازی Apex Legends
این استودیوی بازی‌سازی قدرتمند همواره در تلاش بوده تا یکی از بهترین ساخته‌های خود یعنی Apex Legends را با به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلف و جدید، در نگاه بازی‌بازان و کاربران جذاب نگه دارد. بازی تیراندازی Apex Legends همواره چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است تا تجربه‌های نوینی را برای آن‌ها مهیا کند. این بازی بی‌شک یکی از بهترین‌های سبک بتل رویال شناخته می‌شود که رقابت سختی را با دیگر عناوین این سبک در پیش گرفته است. تیم سازنده نیز در تلاش است تا با رویداد‌ها و اتفاقات نوین، سرگرمی بیشتری را برای بازی‌بازان ایجاد کند.

در همین راستا، طی رویداد نوینی که هم‌اکنون در بازی Apex Legends در جریان است، داستان کوتاهی در دسترس کاربران قرار گرفته که گذشته و اصالت شخصیت Wraith را در معرض نمایش قرار می‌دهد. طبق اخبار و داستان ارائه شده، این شخصیت در ابتدا تحقیقات خود را در یک موسسه‌ی زیرزمینی آغاز می‌کند که ناگهان اتفاقات عجیبی برای او رخ می‌دهد. این رویداد خاص تا دو هفته‌ی دیگر در جریان خواهد بود. پس اگر به دنبال تجربه‌ی این داستان کوتاه هستید، این فرصت را از دست ندهید. همچنین شایان ذکر است که یک Town Takeover جدید نیز برروی نقشه‌ی اصلی در دسترس است که به همراه آن، یک حالت نوین با محدودیت زمانی نیز در رویداد Voidwalker وجود دارد. این حالت جدیدی که در بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفته شده است، تنها به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا از سلاح‌های تک تیرانداز و شاتگان استفاده کنند.

شایان ذکر است که اگر دنبال چالش‌ها و سختی‌های جالب و سرگرم‌کننده می‌گردید، رویداد Voidwalker مراحل نوینی را به بازی اضافه کرده است که در صورت انجام دادن آن‌ها، پوشش‌های مختلفی به شما داده می‌شوند.

بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

اگر از هواداران بازی‌های در سبک بتل رویال هستید، به احتمال زیاد با مشاهده‌ی بازی Apex Legends به فضای آن وابسته خواهید شد.

داستان کوتاه و جدید در بازی Apex Legends
Telegram
داستان کوتاه و جدید در بازی Apex Legends
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *