معماری
خانه / اخبار بازی / داده‌های به‌روزرسانی جدید Fortnite به رویدادی با محوریت Splatoon 2 اشاره دارند

داده‌های به‌روزرسانی جدید Fortnite به رویدادی با محوریت Splatoon 2 اشاره دارند

راساس اطلاعات به دست آمده توسط یکی از داده‌کاوان معروف، به نظر می‌رسد باید منتظر یک کراس‌اور جذاب و رنگارنگ بین دو بازی Fortnite و Splatoon 2 در آینده‌ی نزدیک باشیم. این شخص با بررسی فایل‌های آخرین داده‌های به‌روزرسانی جدید Fortnite با آیتم‌هایی برخورد کرده که در نام آن‌ها از واژه‌ی Squidkid استفاده شده است.

داده‌های به‌روزرسانی جدید Fortnite
fortnite vs splatoon 2

این شخص که با نام HYPEX شناخته می‌شود، پیام زیر را در حساب رسمی خود منتشر کرده است:

    ما «احتمالا» قرار است در آینده‌ی نزدیک شاهد کراس‌اور Fortnite و Splatoon باشیم. من یک پوسته و یک Back Bling جدید پیدا کردم که به تازگی به مکانی مخفی در بازی اضافه شده‌اند.

        CID_TBD_Athena_Commando_M_SquidKid
        BID_TBD_SquidKid

البته شاید شرکت اپیک گیمز (Epic Games) در حال طراحی آیتم‌هایی براساس بازی Splatoon است یا این که حتی ممکن است این فایل‌ها هیچ معنی خاصی نداشته باشند. با این حال، بازی Fortnite در گذشته میزبان رویدادهای بسیاری براساس عناوین و محصولات مختلف بوده است. برای مثال می‌توان به کراس‌اور این بازی با فیلم Avengers: Infinity War، سری NFL و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. از این رو، برگزاری یک رویداد جدید براساس بازی Splatoon آن‌قدر دور از انتظار نیست.

کراس‌اور بین دو بازی یاد شده به طور حتم می‌تواند برای بازی Splatoon 2 بسیار مفید باشد. بازی Fortnite یکی از معرف‌ترین و شناخته شده‌ترین عناوین حال حاضر در دنیا است و کاربران بسیاری به صورت روزانه این عنوان را تجربه می‌کنند. برگزاری یک کراس‌اور جذاب با این عنوان می‌تواند محبوبیت سری Splatoon را بیش از پیش افزایش دهد.

در حال حاضر، بازی Fortnite در حال برگزاری یک رویداد با محوریت سری Borderlands است که تا دو روز دیگر یعنی تا تاریخ ۱۹ شهریور ماه (۱۰ سپتامبر) ادامه خواهد داشت. علاوه بر این، بد نیست بدانید که آخرین به‌روزرسان بازی Splatoon 2 در ماه ژوئن منتشر شده بود. از این رو بعید نیست که در صورت درست بودن موضوع برگزاری این کراس‌اور، شاهد انتشار محتوای جدید برای این بازی نیز باشیم.

بازی Fortnite برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان، نینتندو سوییچ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند در دسترس است. با این حال، بازی Splatoon تنها به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده بود.

داده‌های به‌روزرسان جدید Fortnite
Telegram
داده‌های به‌روزرسان جدید Fortnite
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *