معماری
خانه / اخبار بازی / حالت Team Deathmatch به بازی PUBG اضافه می شود

حالت Team Deathmatch به بازی PUBG اضافه می شود

سرور تست بازی PUBG به نسخه ۶.۲ بروزرسانی شد و در این به‌روزرسانی، حالت جدیدی به نام Arcade به بازی اضافه شده که قرار است حالت‌هایی از بازی که با هسته Battle Royale آن متفاوت است به بازی بیاورد. اولین حالتی که به بازی اضافه می‌شود، Team Deathmatch خواهد بود.
بازی PUBG

بازیکنان در این حالت، به صورت دو تیم هشت نفره و در هفت نقشه مناسب همین حالت مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. این حالت تنها در دوربین اول شخص اجرا می‌شود و شامل قوانین اصلی بازی‌هایTeam Deathmatch مانند پر شدن سلامتی و Re-spawn است.

همچین PUBG در این حالت مکانیک‌های مختص خود را نیز اضافه کرده است. Boost Gauge مکانیک مخصوص این بازی است که با کشتن یا Assist گرفتن پر می‌شود و با تیر خوردن خالی می‌شود. پر شدن Boost Gauge به شما امکان بازسازی و پر شدن جان را می‌دهد و شما می‌توانید به کمک آن در بازی باقی بمانید.

Friendly Fire و وضعیت Down But Not Out نیز برای ارتقای شدت جریان بازی برداشته شده‌اند. Arcade در آینده قرار است حالت‌های مختلفی غیر از Team Deathmatch را نیز به بازی اضافه کند که البته هیچ‌یک از این حالت‌ها هنوز معرفی نشده‌اند.

برخلاف بقیه بازی‌ها، در Team Deathmatch بازی PUBG شما فقط قادر خواهید بود که از اسلحه‌ها و Loadout از پیش تعیین شده استفاده کنید. نقشه‌های این حالت نیز شامل Erangel، Sanhok، Vikendi و Miramar است که البته در بخش‌های کوچکی از اصل این نقشه‌ها در جریان خواهد بود.

حالت Team Deathmatch قبلا در بازی PUBG Lite وجود داشت اما اکنون می‌توان از آن در بازی اصلی لذت برد. این به‌روزرسانی اکنون در سرور تست این بازی روی PC موجود است و هفته آینده به سرورهای اصلی خواهد آمد و پس از آن به کنسول‌ها اضافه خواهد شد.

بازی PUBG
Telegram
بازی PUBG
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *