معماری
خانه / اخبار / حالت دونفره به بازی Call of Duty Warzone اضافه شد

حالت دونفره به بازی Call of Duty Warzone اضافه شد

پس از اینکه هواداران هفته‌ها درخواست این حالت جدید را داشتند، استودیوی Infinity Ward بالاخره حالت دونفره را به قسمت بتل رویال بازی Call of Duty Warzone اضافه کرد. و اکنون این حالت برای بازی کردن در تمامی پلتفرم‌ها موجود است.

بازی Call of Duty Warzone

این خبردر توییتی از اکانت رسمی Infinity Ward اعلام شد، در این توییت تایید شد که به خاطر پلی‌لیست آپدیت جدید، بازی Call of Duty Warzone اکنون حالت‌های تک‌نفره، دونفره، سه‌نفره، چهارنفره و plunder quads را شامل می‌شود. برای کسانی که تنها یک رفیق در میدان جنگ برایشان کافی نیست گزینه‌های مختلفی وجود دارد.

شرکت Activision در پست بلاگی جزییات بیشتر را توضیح داد و گفت که حالت دو نفره جدید به این صورت است که بازیکنان به همراه دوستشان یا یک بازیکن تصادفی به نقشه‌ Verdansk فرستاده می‌شوند. در کل، این حالت دو نفره خیلی شبیه حالت‌های سه و چهار نفره بازی Warzone است. اما طبیعتا کوچک‌تر بودن تیم باعث می‌شود که فشار روی بازیکنان زیاد شود چون هر کس باید به تنهایی خودش را نجات دهد و برای بردن تلاش کند.

حالت دو نفره امتحان نهایی دوستی و کار تیمی است؛ شما تنها یک هم‌تیمی دارید که به او تکیه کنید و باید استراتژی‌ها، صحبت‌ها و از همه مهم‌تر شلیک‌های خودتان را در زمانی که دوستتان در خطر است را با همکاری هم انجام دهید.

خبر خوب این است که این حالت به نظر قرار است تا مدتی در بازی بماند چرا که Infinity Ward زمان پایان این حالت را اعلام نکرده است.

بازیکنان از جنگیدن در تیم‌های سه‌نفره با غریبه‌ها و تیم‌های سه نفره ناقص خسته شده بودند و به همین خاطر از زمان پخش اولیه بتل رویال بازی Call of Duty Warzone درخواست کردند که حالت دو نفره اضافه شود.

بازی Call of Duty Warzone
Telegram
بازی Call of Duty Warzone
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *