معماری
خانه / اخبار بازی / حالت دونفره‌ی بازی Call Of Duty Warzone فاش شد

حالت دونفره‌ی بازی Call Of Duty Warzone فاش شد

برای موفقیت یک عنوان بتل رویال، دو چیز از همه مهم‌تر هستند؛ اولی عرضه‌ی دائمی محتوا است تا طعم بازی کردن را همیشه تازه نگه‌ دارد و دومی تنوع حالت‌های بازی است تا بازی‌باز قادر باشد که به روش‌های متفاوتی بازی را تجربه کند. بازی Call Of Duty Warzone از زمان عرضه تاکنون به‌صورت مداوم به‌روزرسان‌هایی دریافت کرده است که آخرین آن‌ها آغاز فصل سوم بازی بود. اکنون وقت آن است که اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به فکر اضافه کردن حالت‌های جدیدی بیفتد.

بازی Call Of Duty: Warzone

بازی Call Of Duty Warzone

بر اساس تصویری که کمی زودتر از موعد مقرر فاش شده است، حالت دو نفره به همراه چند حالت دیگر در طول فصل سوم Warzone به آن اضافه خواهند شد. این تصویر پس از مدتی پاک شد اما در سراسر اینترنت پخش شده‌است. اینطور که به نظر می‌رسد، برنامه‌های زیادی برای آینده‌ی Warzone وجود دارد و باید منتظر محتویات و حالت‌های متنوع‌تری باشیم.

شما در زیر این تصویر را مشاهده می‌کنید.

بازی Call Of Duty: Warzone

کسانی که بازی Call of Duty: Modern Warfare را از زمان عرضه دنبال می‌کنند، به طور حتم منتظر انتشار حالت بتل رویال این بازی بوده‌اند. اتفاقی که برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 نیز رخ داد. اما عرضه این حالت در وضعیتی عجیبی اتفاق افتاد. وضعیتی شبیه به عرضه بازی Apex Legends؛ به یکباره و بی‌سروصدا.برای دیدن درباره تنظیمات بازی Call of Duty: Warzone کلیک کنید.

Call of Duty: Modern Warfare برروی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

بازی Call Of Duty Warzone
Telegram
بازی Call Of Duty Warzone
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *