معماری
خانه / پلی استیشن 5 / جعبه‌ پلی‌ استیشن ۵ روش انتقال اطلاعات از پلی‌ استیشن ۴ را نشان می‌دهد

جعبه‌ پلی‌ استیشن ۵ روش انتقال اطلاعات از پلی‌ استیشن ۴ را نشان می‌دهد

چندی پیش پلی‌ استیشن ۵ بالاخره به دست خبرنگاران غربی رسید و سیلی از اخبار و اطلاعات جدید از کنسول نسل نهمی سونی به راه افتاد. حالا اخبار جدیدی از قابلیت انتقال اطلاعات از پلی‌ استیشن ۴ به پلی‌ استیشن ۵ منتشر شده است.

روش انتقال اطلاعات از پلی‌ استیشن 4

برای افرادی که قصد ارتقا از نسل ۸ به نسل ۹ کنسول‌های بازی سونی دارند، نگه داشتن اطلاعاتی که طی چند سال روی پلی‌استیشن ۴ ذخیره کرده‌اند، بسیار مهم است. با رسیدن پلی‌ استیشن ۵ به دست رسانه‌های غربی، هرروز اخبار جدیدی منتشر می‌شود. یکی از این افراد سامیت سرکار (Samit Sarkar) از Polygon است.

سرکار پس از دریافت پلی‌استیشن ۵، تصاویری از جعبه‌ی آن را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته است. یکی از نکته‌های مهمی که به آن اشاره شده است، راهنمای انتقال اطلاعات پلی‌استیشن ۴ به پلی‌ استیشن ۵ در زیر جعبه‌ی کنسول است. چند روش برای این کار وجود دارد: اتصال دو کنسول به یک شبکه‌ی، استفاده از حافظه‌ی ذخیره‌سازی جداگانه و یا وارد شدن به حساب کاربری که قبلا روی پلی‌استیشن ۴ استفاده می‌شده است.

سونی بارها اعلام کرده است که قصد دارد انتقال اطلاعات بین دو کنسول خود را آسان‌تر و سریع‌تر از قبل کرده و از قابلیت Backward Compatibility هم پشتیبانی کند. بنابراین، دیدن این راهنما روی جعبه‌ی پلی‌ استیشن ۵ چندان تعجب آور نیست.

در ادامه می‌ توانید تصویر روش انتقال اطلاعات از پلی‌ استیشن ۴ در بخش پایینی جعبه‌ را مشاهده کنید:

روش انتقال اطلاعات از پلی‌ استیشن 4

پس از ارسال کنسول جدید سونی برای رسانه‌های مختلف، تا زمان عرضه‌ی جهانی آن اطلاعات بسیاری از آن منتشر خواهد شد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *