معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / جشنواره جوایز مخصوص سونی برای کاربران پلی استیشن آغاز شد

جشنواره جوایز مخصوص سونی برای کاربران پلی استیشن آغاز شد

سونی در حال راه اندازی جشنواره جوایز مخصوص سونی برای کاربران پلی استیشن است که با نام PlayStation Player Celebration در حال راه اندازی است. اگر علاقه‌مند به استفاده از این جوایز هستید، باید با نام PSN ID خود در وبسایت این کمپین ثبت‌نام کنید. با بازی کردن و کسب تروفی، آن‌هایی که در این وبسایت ثبت‌نام کرده‌ باشند در واقع با کمک دیگر بازیکن‌ها، به اهداف جمعی خواهند رسید. در صورت تکمیل این ماموریت‌ها، بازیکن‌ها جوایزی انحصاری مثل آواتارهای PSN و تم‌های داینامیک دریافت خواهند کرد. ثبت‌نام این رقابت‌ها شروع شده و از ۲۴ فوریه، بازیکن‌ها می‌توانند برای رسیدن به این هدف‌ها اقدام کنند. این برنامه وقتی که تمام اهداف تکمیل شوند و در غیر این صورت، روز پانزدهم مارچ به پایان خواهد رسید.

جشنواره جوایز مخصوص سونی برای کاربران پلی استیشن
 

آن‌هایی که ثبت‌نام کرده‌اند، شانس دریافت کیت انحصاری پلی‌استیشن را نیز خواهند داشت. طبق آن چه که در یکی از پست‌های بلاگ پلی‌استیشن گفته شده، این کیت در واقع جایزه‌ای فیزیکی در شکل تروفی پلاتینیوم پلی‌استیشن است که روی آن، PSN ID فرد برنده حک شده و علاوه بر آن، او گیفت کارتی ۱۰۰ دلاری و همچنین، کد دریافت برخی از محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن ۴ را دریافت خواهد کرد. برای بردن این کیت، بازیکن‌ها باید یکی از پرسش‌هایی که در وبسایت این برنامه مطرح می‌شود را درست جواب دهند. این پرسش در روز ۱۷ مارچ در وبسایت ذکرشده منتشر می‌شود و از بین افرادی که آن را درست جواب دهند، دو نفر به عنوان برنده اعلام خواهد شد.

این برنامه ۳ مرحله دارد. مرحله اول روز ۲۴ فوریه شروع می‌شود. هر مرحله نیز فقط دو هدف جمعی یا Community Goal دارد که در ادامه، می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

۱. چندین عنوان پلی‌استیشن ۴ را بازی کنید: بازیکنان باید برای رد کردن هر مرحله، تعدادی بازی هستند. هر یک ساعت بازی در یکی از بازی‌های پلی‌استیشن ۴، به عنوان قدمی برای رسیدن به هدف جمعی محسوب می‌شود.

۲. تروفی کسب کنید: تا هر ۶ تروفی که یک شرکت‌کننده در روز جذب کند، به معنای قدمی برای رسیدن به هدف کلی است. همانند ماموریت اول، تعدادی تروفی برای هر مرحله تعریف شده است.

 

مرحله اول: شروع از ۲۴ فوریه

            – ۱۲۵ هزار بازی انجام شود.

            – ۵۰۰ هزار تروفی کسب شود.

                        جایزه: تم استاتیک و آواتار PSN

 

مرحله دوم: شروع پس از پایان یافتن مرحله اول

            – ۳۶۵ هزار بازی انجام شود.

            – ‍‍۱.۵ میلیون تروفی کسب شود.

                        جایزه: ۵ آواتار انحصاری PSN

 

مرحله سوم: شروع پس از پایان یافتن مرحله دوم

            – ۶۷۵ هزار بازی انجام شود.

            – ۲.۷ میلیون تروفی کسب شود.

                        جایزه: تم داینامیک انحصاری PSN

 

جشنواره جوایز مخصوص سونی برای کاربران پلی استیشن
Telegram
جشنواره جوایز مخصوص سونی برای کاربران پلی استیشن
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *