معماری
خانه / اخبار بازی / جزئیات تازه‌ای از نقشه‌ Cyberpunk 2077 فاش شد

جزئیات تازه‌ای از نقشه‌ Cyberpunk 2077 فاش شد

به تازگی عده‌ای از هواداران Cyberpunk 2077 در Reddit، متوجه شده‌اند که نقشه‌ Cyberpunk 2077 شباهت بسیاری به آخرین نسخه از بازی رومیزی Cyberpunk 2077 ساخته‌ی مایک پاندسمیت (Mike Pondsmith) دارد.

نقشه‌ Cyberpunk 2077
حتما می‌دانید که Cyberpunk 2077، تازه‌ترین ساخته‌ی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، براساس یک بازی رومیزی بسیار معروف به همین نام است. با این حال این بازی که توسط مایک پاندسمیت طراحی شده است، در طی سال‌ها نسخه‌های متفاوتی داشته است و اینکه بازی ویدئویی تا چه حد از نقشه‌های این بازی الهام خواهد گرفت، همیشه جای سوال بوده است. به همین سبب کاربری در Reddit با نام Sokk650، با جست و جو در انجمن سی‌دی پراجکت رد، توانسته تصویری از نقشه‌ی Cyberpunk 2077 پیدا کند و آن را منتشر کرده است:
نقشه‌ Cyberpunk 2077
حال این نقشه را با نقشه‌ی جدیدترین نسخه از بازی رومیزی مقایسه کنید:
نقشه‌ Cyberpunk 2077
همانطور که می‌بینید، نقشه‌ی بازی شباهت قابل توجهی به نسخه‌ی رومیزی دارد و مرزهای آن کاملا مشخص است. با مقایسه‌ی این دو نسخه، متوجه می‌شویم که South Night City در بازی جای خود را به City Center داده است. مناطق ساحلی نیز دچار تغییراتی شده‌اند تا حجم نقشه‌ی بازی افزایش یابد. به نظر می‌رسد نقشه‌ی سی‌دی پراجکت رد، ترکیبی از نقشه‌ی بازی رومیزی و خلاقیت خود این استودیوی لهستانی باشد. توجه به تغییرات نقشه‌ی سی‌دی پراجکت رد جالب است، اما شباهت‌های زیادی هم بین این دو نقشه یافت می‌شود. مثلا بخش‌های Heywood و Pacifica دقیقا با نسخه‌ی رومیزی تطابق دارند. در ادامه هواداری نیز نقشه‌ی بازی را با جلوه‌های بصری زیباتر بازسازی کرده است:
نقشه‌ Cyberpunk 2077
در حال حاضر نمی‌دانیم دقیقا انتظار چه چیزی را از Cyberpunk 2077 داشته باشیم. Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (پنج شنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۹) برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و در تاریخ نامعلومی هم برروی پلتفرم استدیا منتشر خواهد شد. همچنین بازی از همان روز عرضه برروی سرویس استریم GeForce Now در دسترس خواهد بود.

نقشه‌ Cyberpunk 2077
Telegram
نقشه‌ Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *