معماری
خانه / سرگرمی / جدول پرفروش‌ترین بازی‌ های بریتانیا منتشر شد

جدول پرفروش‌ترین بازی‌ های بریتانیا منتشر شد

به‌تازگی پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا در هفته گذشته مشخص شدند و ظاهرا حتی Watch Dogs 2 توان شکست Call of Duty: Infinite Warfare را ندارد؛ این عنوان برای سومین هفته متوالی در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا قرار گرفته است.(پرفروش‌ترین بازی‌ های بریتانیا)

دو عنوان شرکت الکترونیک‌آرتز یعنی FIFA 17 با افزایش فروش ۱ درصدی به رتبه سوم رفت و Battlefield 1 هم ۵ درصد کاهش فروش داشته و یک رتبه افت کرده است.

در جدول زیر تقریبا نشانه‌هایی از تخفیفات جمعه سیاه دیده می‌شود و بازی WWE 2K17 از کمپانی توکی، ۱۱ رتبه به بالا آمد و با افزایش فروش ۱۷۳ درصدی در رتبه پنجم قرار دارد. همچنین Forza Horizon 3 از سوی مایکروسافت در رتبه ششم باقی مانده اما به‌طور کلی فروش آن طی هفته گذشته ۴۹ درصد افزایش یافته است.

عنوان Dishonored 2 که تنها بازی مهم هفته گذشته بود، با کاهش فروش ۵۲ درصدی از رتبه چهارم به هفتم رفت. تنها بازی جدید دیگری که توانست جزء ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا باشد هم توسط یوبی‌سافت ساخته شده که Assassin’s Creed : The Ezio Collection با محتوای بازسازی شده برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان است. افرادی که منتظر نسخه جدید هستند، باید تا سال دیگر صبر کنند.

در ادامه می‌توانید جدول‌ پرفروش‌ترین بازی‌ های بریتانیا در هر پلتفرم را مشاهده کنید:

به تفکیک پلتفرم‌ها

پرفروش‌ترین بازی‌ های بریتانیا
بازی

 

پلی‌استیشن۴

پرفروش‌ترین بازی‌ های بریتانیا
بازی

 

ایکس‌باکس وان

پرفروش‌ترین بازی‌ های بریتانیا
بازی

 

رایانه‌های شخصی

پرفروش‌ترین بازی‌ های بریتانیا
بازی

 

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن و ایکس باکس کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *