معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / جدول فروش هفتگی بریتانیا

جدول فروش هفتگی بریتانیا

در این هفته جدول فروش هفتگی بریتانیا منتشر شد که شاهد انتشار عنوان موردانتظار و درخشان Death Stranding بودیم. پس از انتشار این بازی شاهد درخشش آن در این هفته بودیم که توانست در نهایت در جایگاه دوم لیست ۱۰ عنوان پرفروش بریتانیا قرار بگیرد.نکته‌ی دیگری که می‌توانیم در این بخش به آن اشاره کنیم این است که بازی یاد شده توانسته دومین انتشار پر فروش پلی‌استیشن در سال ۲۰۱۹ باشد. هر چند که بازی Call of Duty: Modern Warfare همچنان در جایگاه نخست قرار دارد اما انتظار می‌رود تا هفته‌ی آینده ساخته‌ی استاد هیدئو کوجیما از نماینده‌ی اکتیویژن پیشی بگیرد. هفته‌ی گذشته بازی Luigi’s Mansion 3 در جایگاه دوم قرار داشت که با انتشار بازی Death Stranding جایگاه خود را از دست داد و در جایگاه چهارم جای گرفته است.

جدول فروش هفتگی بریتانیا

در جایگاه سوم لیست همانند هفته‌ی گذشته شاهد حضور بازی FIFA 20 هستیم. باتوجه به تغییرات جدول می‌توانیم بگوییم به نظر می‌رسد میزان فروش این بازی به نسبت رشد خوبی داشته و توانسته جایگاه سوم خود را حفظ کند.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم جایگاه چهارم به بازی Luigi’s Mansion 3 اختصاص دارد. در این هفته شاهد انتشار عنوان بزرگ دیگری هم بودیم. همانطور که اطلاع دارید بازی Need for Speed: Heat هم در هفته‌ی گذشته منتشر شد که قطعا هواداران ویژه‌ی خود را دارد. در لیست این هفته این بازی توانسته در جایگاه پنجم قرار بگیرد انتظار می‌رود هفته‌ی آینده آمار فروش این بازی به نسبت بهتر شود چراکه این بازی تقریبا در اواسط هفته‌ی گذشته منتشر شده است.

در جایگاه ششم شاهد حضور Mario Kart 8: Deluxe هستیم. این بازی هفته‌ی گذشته در جایگاه چهارم قرار داشت. در جایگاه‌های هفتم و هشتم دو عنوان تازه منتشر شده را می‌بینیم که به ترتیب Fortnite: Darkfire Bundle و Mario & Sonic At The Tokyo Olympic Games 2020 هستند. در جایگاه نهم هم بازی Minecraft را شاهد هستیم که هفته‌ی گذشته در جایگاه سیزدهم جدول بوده است. در نهایت و در جایگاه دهم این لیست عنوان Plants vs Zombies: Battle for Neighborville قرار دارد که هفته‌‎ی گذشته در جایگاه هشتم بوده است.

اما هفته‌ی آینده؛ در هفته‌ی آینده شاهد انتشار عناوین بزرگی چون Star Wars: Jedi Fallen Order، Pokémon Sword and Shield و Terminator: Resistance هستیم. قطعا با حضور بازی موردانتظار Star Wars: Jedi Fallen Order تغییرات بسیار زیادی را در جدول‌ هفته‌ی آینده شاهد خواهیم بود.

جدول فروش هفتگی بریتانیا

 

نام بازی رتبه‌ی این هفته رتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Call of Duty: Modern Warfare ۱ ۱
Death Stranding ۲ ورودی جدید
FIFA 20 ۳ ۳
Luigi’s Mansion 3 ۴ ۲
Need for Speed: Heat ۵ ورودی جدید
Mario Kart 8: Deluxe ۶ ۴
Fortnite: Darkfire Bundle ۷ ورودی جدید
Mario & Sonic At The Tokyo Olympic Games 2020 ۸ ورودی جدید
Minecraft ۹ ۱۳
Plants vs Zombies: Battle for Neighborville ۱۰ ۸

 

جدول فروش هفتگی بریتانیا
Telegram
جدول فروش هفتگی بریتانیا
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *