معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / جدول فروش هفتگی بریتانیا | یکتازی Ghost of Tsushima !

جدول فروش هفتگی بریتانیا | یکتازی Ghost of Tsushima !

در جدول فروش هفتگی بریتانیا آخرین بازی انحصاری کنسول پلی‌ استیشن ۴ و شرکت سونی در نسل هشتم یعنی بازی Ghost of Tsushima موفق شد با وجود کاهش ۶۸ درصدی میزان فروش باز هم در رتبه‌ی نخست جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار گیرد و این امر نشان از موفقیت و محبوبیت بالای این بازی استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) دارد.

جدول فروش هفتگی بریتانیا

البته باید توجه داشت که با در نظر گرفتن آمار فروش و نمودارهای مختلف تجاری بازی‌های بزرگ AAA در هفته‌ی دوم، این میزان کاهش فروش یک امر کاملا طبیعی برای اکثر بازی‌های بزرگ به شمار می‌آید. با این وجود همچنان عملکرد این بازی مشابه و کمی فراتر از بازی بزرگ کنسول پلی‌استیشن ۴ یعنی Days Gone در سال ۲۰۱۹ به شمار می‌آید.

بازی بزرگ دیگر هفته‌ی پیش و شرکت نینتندو یعنی عنوان Paper Mario: The Origami King هم با افت فروش بیش از ۶۴ درصدی همراه شد اما به علت اختلاف فروشی که با بازی Ghost of Tsushima داشت، از رتبه دو به رتبه‌ی چهارم جدول سقوط کرد. فروش هفته‌ی دوم این بازی رکورد دومین فروش سریع سری Paper Mario را بعد از عنوان Super Paper Mario در سال ۲۰۰۷ برروی کنسول نینتندو Wii به ثبت رساند. البته باید در نظر داشت که این رکورد مربوط به میزان فروش فیزیکی بازی‌های کنسول نینتندو می‌شود؛ چرا که بازی Paper Mario: The Origami King هم‌اکنون به صورت دیجیتالی برروی فروشگاه نینتندو eShop در دسترس بازی‌بازان قرار دارد و از نظر فروش دیجیتالی نیز عملکرد بسیار بالایی به ثبت رسانده است.

اما بازی موفق و فوق‌العاده موفق دیگر کنسول نینتندو سوییچ یعنی عنوان Animal Crossing: New Horizons این هفته موفق شد با کاهش ۸ درصدی میزان فروش خود باز هم جای عنوان Paper Mario: The Origami King را در جدول فروش هفتگی بگیرد و به رتبه‌ی دوم صعود نماید. این هفته باید توجه داشت که هیچ بازی جدید و تازه منتشر شده‌ای در نمودارهای خرده فروشی فیزیکی انگلستان وجود ندارد. در حقیقت بازار بازی‌های کنونی تا شش هفته‌ی آینده و داغی عرضه‌ی عناوین بزرگ ماه سپتامبر همچنان آرام و با تغییرات اندک خواهد بود.

جدول فروش هفتگی بریتانیا در هفته گذشته

عنوان بازی رتبه‌ی این هفته رتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Ghost of Tsushima ۱ ۱
Animal Crossing: New Horizons ۲ ۴
F1 2020 ۳ ۳
Paper Mario: The Origami King ۴ ۲
Mario Kart 8: Deluxe ۵ ۶
The Last of Us Part 2 ۶ ۵
(Minecraft (Switch ۷ ۸
Grand Theft Auto 5 ۸ ۷
Forza Horizon 4 ۹ ۱۲
Ring Fit Adventure ۱۰ ۲۰

برای خرید بازی از طریق گیفت کارت پلی استیشن کلیک کنید

 

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *