معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / جدول فروش هفتگی | بازی انحصاری دیگر سونی در صدر

جدول فروش هفتگی | بازی انحصاری دیگر سونی در صدر

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار بازی Ghost of Tsushima در هفته‌ای که گذشت به صورت انحصاری روی پلی استیشن ۴ منتشر شد. اثری که به نظر می‌رسد استودیوی Sucker Punch توانسته به خوبی از پس سنگینی بار انتظارات بر بیاید و به محصول نهایی خوبی دست یافته است. حال در تازه‌ترین جدول فروش هفتگی بازی‌ها در انگلستان، جدیدترین انصحاری سونی توانسته صدر لیست پرفروش‌ترین‌ها را برای خود کند.

جدول فروش هفتگی
بازی Ghost of Tsushima

ماه گذشته نیز یکی دیگر از انحصاری سونی، یعنی بازی The Last of Us 2، توانسته بود در صدر جدول قرار بگیرد و حال پس از گذشت یک ماه، انحصاری دیگری از این شرکت موفق شده تا صدر جدول را تسخیر کند.

در هفته‌ای که گذشت، تنها سونی نبود که انحصاری جدیدی را منتشر می‌کرد؛ بلکه نینتندو نیز بازی Paper Mario: The Origami King را برای طرفداران شخصیت محبوب ماریو دردسترس قرار داد. نکته جالب درباره رقابت انحصاری سونی، یعنی بازی Ghost of Tsushima با انحصاری نینتندو، گزارشی است که GfK منتشر کرده است. در این گزارش آمده که بازی Ghost of Tsushima توانسته در هفته اول انتشار خود چهار برابر بیشتر از بازی Paper Mario: The Origami King فروش داشته باشد. با این حال، انحصاری نینتندو در رده دوم جدول قرار دارد.

نکته جالب درباره جدول این هفته، بازی Animal Crossing: New Horizons و حضور آن برای چندمین هفته موالی در میان ۵ بازی پرفروش بریتانیا است. اثری که به نظر می‌رسد طی هفته‌های آینده نیز همچنان در بین رده‌های بالای جدول حضور خواهد داشت.

 

در ادامه می‌توانید ۱۰ بازی پرفروش جدول فروش هفتگی را مشاهده و بررسی کنید:

 

هفته گذشته این هفته نام بازی
تازه ورود ۱ Ghost of Tsushima
تازه ورود ۲ Paper Mario: The Origami King
۱ ۳ F1 2020
۲ ۴ Animal Crossing: New Horizons
۳ ۵ The Last of Us Part 2
۴ ۶ Mario Kart 8: Deluxe
۶ ۷ Grand Theft Auto 5
۵ ۸ Minecraft (Switch)
۱۰ ۹ Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
۸ ۱۰ Luigi’s Mansion 3

اما اگر قرار باشد از عنوانی صحبت کرد که بیشترین حضور را در جدول پرفروش‌ترین آثار هفته دارد، بی‌شک باید نام بازی GTA V را برد. اثری که قرار نیست به این زودی‌ها، حتی پس از گذشت ۷ سال از زمان عرضه، بیخیال حضور در لیست ۱۰ بازی پرفروش هفته بریتانیا بشود.

Telegram
Telegram
Instagram
Instagram

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *