معماری
خانه / اخبار بازی / جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی Crash Team Racing Nitro-Fueled در هفته اول انتشار

جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی Crash Team Racing Nitro-Fueled در هفته اول انتشار

در هفته منتهی به ۱ تیر، Crash Team Racing Nitro-Fueled با پشت سر گذاشتن فیفا ۱۹ در صدر جدول فروش هفتگی انگلستان قرار گرفت.

جدول فروش هفتگی
The Division 2

سایت چارت ترک به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان را منتشر کرده که براساس آن، بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled در هفته اول انتشار توانست در صدر جدول فروش هفتگی انگلستان قرار بگیرد. این بازی که نمره‌های خوبی هم دریافت کرده، بازگشت موفقی برای شخصیت محبوب کرش به‌شمار می‌رود و حال از نظر فروش هم در هفته نخست عملکرد خیلی خوبی داشته است. Crash Team Racing Nitro-Fueled برای رسیدن به صدر، بازی فیفا ۱۹ را پشت سر گذاشته که در هفته‌های گذشته صدرنشین جدول بود و این هفته با سقوطی یک پله‌ای در رتبه دوم قرار گرفته است.

در رتبه سوم، شاهد بازی Forza Horizon 4 هستیم؛ اثری که هفته گذشته با صعودی ۸ رتبه‌ای به جایگاه چهارم رسیده بود و این هفته هم عملکرد خوبش را تداوم بخشیده و با یک پله صعود در جایگاه سوم قرار گرفته است. Days Gone که در دو هفته گذشته در جایگاه دوم قرار داشت، این هفته دو پله سقوط را تجربه کرده و در رتبه چهارم دیده می‌شود و در رتبه پنجم هم شاهد Red Dead Redemption 2 هستیم که جایگاه هفته گذشته خودش را تکرار کرده است. این اتفاق برای Battlefield V هم رخ داده و این بازی شوتر محصول الکترونیک آرتز که هفته پیش با پنج پله صعود به جمع ۱۰ بازی پرفروش برگشته بود، این هفته هم توانسته جایگاه شِشُمی خودش را تکرار کند. اما در رتبه هفتم شاهد بازی GTA V با دو پله صعود هستیم و در رتبه هشتم هم Mario Kart 8 Deluxe با سه پله صعود به جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته برگشته است.

بیش‌ترین صعود این هفته در بین ۱۰ بازی پرفروش اما به The Division 2 تعلق می‌گیرد؛ اثری که هفته پیش در رتبه بیست و چهارم جدول قرار داشت اما این هفته با ۱۵ پله صعود به رتبه نهم رسیده است و درنهایت در جایگاه دهم هم شاهد بازی Anthem هستیم که دو پله سقوط را تجربه کرده است. تغییر و تحولات نسبتا زیاد جدول در این هفته، باعث خروج برخی بازی‌ها از جمع ۱۰ بازی پرفروش شده‌اند. به طوریکه Spider-Man که هفته پیش در رتبه سوم قرار داشت، این هفته در جایگاه نوزدهم دیده می‌شود. PlayStation VR Worlds که هفته پیش در رتبه هفتم بود این هفته در رتبه شانزدهم قرار گرفته است و Blood & Truth هم از رتبه دهم هفته گذشته به جایگاه بیست و شِشُم در این هفته رسیده است.

نکته آخر در مورد جدول فروش این هفته هم به Bloodstained: Ritual of the Night، ساخته جدید کوجی ایگاراشی مربوط می‌شود که وی را با بازی‌هایی چون نسخه Symphony of the Night مجموعه کسلوانیا می‌شناسیم؛ اثری که این هفته منتشر شد اما نتوانسته جایی در بین ۱۰ بازی پرفروش داشته باشد و در رتبه هفدهم دیده می‌شود.

جدول فروش هفتگی انگلستان

رتبه فعلی رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ Crash Team Racing Nitro-Fueled صدرنشینی در هفته اول انتشار
۲ ۱↓ FIFA 19 از دست دادن صدر پس از دو هفته
۳ ۴↑ Forza Horizon 4
۴ ۲↓ Days Gone
۵ ۵ Red Dead Redemption 2 حفظ رتبه هفته گذشته
۶ ۶ Battlefield V حفظ رتبه هفته گذشته
۷ ۹↑ GTA V
۸ ۱۱↑ Mario Kart 8 Deluxe بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۹ ۲۴↑ The Division 2 بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش با صعودی ۱۵ پله‌ای
۱۰ ۸↓ Anthem

 

 

جدول فروش هفتگی
تلگرام
جدول فروش هفتگی
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *