معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / جدول فروش هفتگی انگلستان : سومین صدرنشینی متوالی Super Mario Maker 2

جدول فروش هفتگی انگلستان : سومین صدرنشینی متوالی Super Mario Maker 2

در هفته‌ای که بازی جدید Dragon Quest Builders 2 منتشر شد، Super Mario Maker 2 توانست سومین صدرنشینی متوالی خود را در جدول فروش هفتگی انگلستان تجربه کند.

جدول فروش هفتگی انگلستان
Super Mario Maker 2

به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان منتشر شده است که براساس آن، بازی Super Mario Maker 2 موفق شده برای سومین هفته متوالی صدرنشین جدول فروش هفتگی انگلستان شود. این در حالی است که در مجموع شاهد هفته آرامی بودیم و تغییرات زیادی به جز انتشار یک بازی جدید و چند جابه‌جایی جزئی در جدول به‌چشم نمی‌خورند.

Super Mario Maker 2 تنها بازی این هفته نیست که موفق شده رتبه خودش را حفظ و تکرار کند و در رتبه دوم هم Crash Team Racing Nitro-Fueled چنین شرایطی دارد و برای سومین هفته متوالی در جایگاه دوم دیده می‌شود؛ اتفاقی که دقیقا برای F1 2019 هم رخ داده و این بازی هم برای سومین بار در جایگاه سوم قرار گرفته است و روند تکرار رتبه هفته گذشته در مورد Mario Kart 8 Deluxe هم رخ می‌دهد و این بازی هم مثل هفته پیش در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

جدول فروش هفتگی انگلستان
جدول فروش هفتگی انگلستان

اما در رتبه پنجم بالاخره شاهد تغییری در جدول هستیم و Dragon Quest Builders 2، تنها بازی جدید بزرگی که این هفته منتشر شده کارش را با قرار گرفتن در جایگاه پنجم آغاز کرده است. رتبه شِشُم مثل هفته پیش در اختیار GTA V قرار دارد و در رتبه هفتم شاهد Mortal Kombat 11 هستیم که هفته پیش مجددا به جمع ۱۰ بازی پرفروش برگشته بود و این هفته هم با سه پله صعود جایگاهش را در این جمع محکم‌تر کرده است. در رتبه هشتم Super Smash Bros. Ultimate قرار گرفته که سه پله سقوط داشته است و در رتبه نهم هم Red Dead Redemption 2 با یک پله سقوط قرار گرفته است. نکته جالب اینکه در دو هفته گذشته Red Dead 2 رتبه پایین‌تری از GTA V داشته که بازی قدیمی‌تری است.

درنهایت در رتبه دهم جدول این هفته هم فیفا ۱۹ با یک پله صعود قرار گرفته و موفق شده دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش برگردد. با اینکه در کل هفته آرامی را پشت سر گذاشتیم، اما هنوز هم تغییرات جدول باعث شدند تا بازی‌هایی مثل Assassin’s Creed Odyssey (رتبه هفته پیش هفتم و این هفته سیزدهم) و The Legend of Zelda: Breath of the Wild (رتبه هفته پیش نهم و این هفته یازدهم) جایگاه خودشان در جمع ۱۰ بازی پرفروش را از دست بدهند.

 

جدول فروش هفتگی انگلستان

رتبه فعلی رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ ۱ Super Mario Maker سومین صدرنشینی متوالی
۲ ۲ Crash Team Racing Nitro-Fueled تکرار رتبه هفته گذشته
۳ ۳ F1 2019 تکرار رتبه هفته گذشته
۴ ۴ Mario Kart 8 Deluxe تکرار رتبه هفته گذشته
۵ Dragon Quest Builders 2 هفته اول انتشار
۶ ۶ GTA V تکرار رتبه هفته گذشته
۷ ۱۰↑ Mortal Kombat 11
۸ ۵↓ Super Smash Bros. Ultimate
۹ ۸↓ Red Dead Redemption 2
۱۰ ۱۱ FIFA 19 بازگشت به جمع ۱۰ بازی پرفروش با یک پله صعود
جدول فروش هفتگی انگلستان
Telegram
جدول فروش هفتگی انگلستان
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *