معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / جدول فروش هفتگی انگلستان: دومین صدرنشینی متوالی Super Mario Maker 2

جدول فروش هفتگی انگلستان: دومین صدرنشینی متوالی Super Mario Maker 2

در هفته‌ای که شاهد انتشار بازی جدیدی نبودیم، Super Mario Maker 2 دومین صدرنشینی متوالی خود را در جدول فروش هفتگی انگلستان تجربه کرد.

سایت چارت ترک به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان را منتشر کرده که براساس آن، بازی Super Mario Maker 2 دقیقا مثل هفته گذشته در صدر جدول فروش هفتگی این منطقه قرار گرفته است. این هفته شاهد انتشار بازی جدیدی نبودیم و به همین دلیل مخصوصا رتبه‌های بالاتر جدول، تغییرات بسیار کمی داشته‌اند؛ به طوریکه علاوه بر تکرار صدرنشینی Super Mario Maker 2، رتبه‌های دوم و سوم هم بدون تغییر نسبت به هفته گذشته به ترتیب در اختیار بازی‌های Crash Team Racing Nitro-Fueled و F1 2019 هستند.

اما از رتبه چهارم، تغییرات جدول آغاز می‌شوند و ادامه دیگر شاهد هیچ اثری که توانسته باشد جایگاه هفته گذشته خود را تکرار کند، نیستیم. رتبه چهارم جدول این هفته در اختیار Mario Kart 8 Deluxe است که یک پله صعود را تجربه کرده است و در رتبه پنجم هم شاهد بازی Super Smash Bros. Ultimate هستیم که پنج پله صعود داشته است. بدین ترتیب در پنج رتبه اول جدول این هفته، سه بازی از نینتندو حضور دارند که موفقیت خوبی برای شرکت ژاپنی به‌حساب می‌آید.

جدول فروش هفتگی انگلستان
Red Dead Redemption 2

در رتبه شِشُم، بازی GTA V با یک پله صعود قرار گرفته است و در رتبه هفتم هم شاهد Assassin’s Creed Odyssey با یک پله صعود نسبت به هفته گذشته هستیم. راک‌استار هم یکی از شرکت‌هایی است که بیش از یک نماینده در بین ۱۰ بازی پرفروش این هفته دارد و پس از GTA V، بازی Red Dead Redemption 2 این شرکت هم در رتبه هشتم دیده می‌شود که البته دو پله سقوط را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده است. در رتبه نهم اثر دیگری از نینتندو یعنی The Legend of Zelda: Breath of the Wild قرار گرفته که با دو پله صعود، دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته برگشته است و در نهایت رتبه دهم جدول این هفته هم در اختیار Mortal Kombat 11 است که این اثر هم یک صعود خیلی خوب ۱۴ رتبه‌ای را برای رسیدن به این جایگاه تجربه کرده است.

از نکات قابل توجه جدول این هفته، می‌توان به خروج دو بازی از جمع ۱۰ بازی پرفروش اشاره کرد؛ بازی Judgment، نسخه فرعی سری یاکوزا، که هفته پیش در رتبه چهارم قرار داشت، این هفته حتی در بین ۴۰ بازی پرفروش هم دیده نمی‌شود و Bloodstained: Ritual of the Night هم که هفته گذشته در جایگاه نهم قرار گرفته بود، این هفته در رتبه ۳۴ دیده می‌شود.

 

در ادامه می‌توانید جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به ۱۶ تیر را مشاهده کنید:

رتبه فعلی رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ ۱ Super Mario Maker دومین صدرنشینی متوالی
۲ ۲ Crash Team Racing Nitro-Fueled تکرار رتبه هفته گذشته
۳ ۳ F1 2019 تکرار رتبه هفته گذشته
۴ ۵↑ Mario Kart 8 Deluxe
۵ ۱۰ Super Smash Bros. Ultimate
۶ ۷↑ GTA V
۷ ۸↑ Assassin’s Creed Odyssey
۸ ۶↓ Red Dead Redemption 2
۹ ۱۱ The Legend of Zelda: Breath of the Wild بازگشت به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۱۰ ۲۴ Mortal Kombat 11 بازگشت به جمع ۱۰ بازی پرفروش با ۱۴ پله صعود

 

جدول فروش هفتگی انگلستان
Telegram
جدول فروش هفتگی انگلستان
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *