معماری
خانه / اخبار بازی / توضیحاتی از نسخه‌ نسل نهمی بازی GTA Online منتشر شد

توضیحاتی از نسخه‌ نسل نهمی بازی GTA Online منتشر شد

در سال گذشته شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) به صورت رسمی از نسخه‌ نسل نهمی دو عنوان GTA 5 و بازی GTA Online برای کنسول‌ های پلی‌ استیشن ۵، ایکس‌ باکس سری اس و سری ایکس رونمایی کرد.

بازی GTA Online

اطلاعاتی از نسخه‌ی نسل نهمی بازی GTA Online لو رفت

طبق توضیحاتی که شرکت راکستار گیمز پس از معرفی این نسخه به مخاطبان ارائه داد، مشخص شد که دو عنوان GTA 5 و GTA Online به صورت گسترده‌تر و بهبود یافته بر روی کنسول‌های نسل بعدی عرضه خواهند شد و روند بازسازی و توسعه‌ی این نسخه‌ی مخصوص آغاز شده است.

با این حال شرکت راکستار گیمز از زمان معرفی این عناوین نسل نهمی، به بیان اطلاعات بسیار اندکی پرداخته است و هنوز مشخص نیست برای بازی‌بازان چه محتوایی به صورت بازسازی شده و جدید تدارک خواهد دید. از همین رو علاقه‌مندان به مجموعه‌ی GTA 5 و بخش آنلاین آن تنها می‌توانند به شنیدن اطلاعات احتمالی که به صورت گزارش و شایعه هستند، دل‌خوش باشند.

اخیرا کاربری که به کاوش در اطلاعات مربوط به پرونده‌های نسخه‌ی GTA Online و به‌روزرسان‌های مختلف آن شناخته می‌شود، اطلاعاتی را در مورد نسخه‌ی نسل بعدی این قسمت آنلاین را به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی این شخص، شرکت راکستار گیمز قابلیتی را در نسخه‌ی نسل نهمی GTA Online قرار داده است که بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از آن تمامی پیشرفت‌ها و شخصیت‌ خود را با استفاده از یک فرآیند که شبیه مسافرت‌های درون بازی خواهد بود، به نسخه‌ی نسل نهمی انتقال دهند. هنوز در مورد چگونگی این اقدام اطلاعاتی منتشر نشده اما به نظر می‌رسد شرکت راکستار گیمز یک راه خلاقانه و جدید را برای قابلیت Cross-Save بخش GTA Online در نظر گرفته باشد. این قابلیت می‌تواند به بازی‌بازانی که تمایل ندارند از ابتدا به ساخت و پیشرفت یک شخصیت در GTA Online نسل نهمی بپردازند، کمک زیادی نماید.

با این حال باید در نظر داشت که اطلاعات فوق در حد شایعه بوده و باید منتظر اعلام رسمی شرکت راکستار گیمز در مورد نسخه‌های نسل نهمی دو عنوان GTA 5 و GTA Online باشیم.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *