معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / تم مخصوص Stranger Things 3 برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

تم مخصوص Stranger Things 3 برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

اگر به دنبال یک تم رایگان و جدیدی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ خود می‌گردید، هم‌اکنون تم مخصوص Stranger Things 3 در دسترس قرار گرفته است.

تم مخصوص Stranger Things 3
Stranger Things 3

Stranger Things 3 از سری عناوین مبارزه‌ای و جذاب است که سازندگان در ساخت آن از سومین فصل سریالی به همین نام الهام گرفته‌اند. تمام شخصیت‌های سریال در این عنوان نیز حضور دارند تا تجربه‌ای لذت‌بخش از آن را برای طرفداران به ارمغان آورد. این یک بازی جدید چند نفره‌ براساس داستان فصل سوم سریال Stranger Things است و هواداران این سریال را به سوی خود جلب کرده است.

حال به تازگی یک تم مختص به این بازی و سریال در دسترس قرار گرفته که کاربران و بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌توانند هم‌اکنون آن را به صورت رایگان دریافت کنند و فضا و محیط منوی کنسول خود را به حال و هوای این عنوان نزدیک کنند. این تم به صورت پویا و متحرک طراحی شده اما شایان ذکر است که بیشتر بخش‌های آن ثابت و پایدار هستند و حرکتی از خود نشان نمی‌دهند. یک آتش بازی خیره کننده در پس زمینه‌ی تصویرها به صورت متداول به وقوع می‌پیوندد و فضای زیبایی را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد.

بازی Stranger Things 3 در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار دارد اما در حال حاضر هیچ تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی نسخه‌ی تلفن‌های هوشمند آن اعلام نشده است.

Stranger Things 3
Telegram
Stranger Things 3
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *