معماری
خانه / شبکه های اجتماعی / تلگرام خود را به اینستاگرام، فیس‌بوک و توییتر متصل کنید

تلگرام خود را به اینستاگرام، فیس‌بوک و توییتر متصل کنید

محبوب‌ترین اپ پیغام‌رسان کشور با مجموعه‌ی جدیدی از قابلیت‌ها بروزرسانی شده است. از این پس می‌توانید با حساب کاربری Telegram خود، به بیش از ۳۶۰ سرویس و شبکه‌ی اجتماعی مختلف متصل شوید.

    تلگرام از معدود سرویس‌هایی است که حساب‌های کاربری مختلف را به صورت دو طرفه به یکدیگر متصل می‌کند.

قابلیت جدیدی که به Telegram اضافه شده، امکان سنجاق کردن چت‌هایی که می‌خواهید به بالای لیست چت‌ها است؛ طوری که از این پس دیگر گروه‌هایی که روزانه هشت صد عدد پست می‌گذارند، مانع از دیدن پیغام‌های رییس یا همسرتان نمی‌شوند. یکی از دلایل اصلی افزودن قابلیت سنجاق کردن چت‌ها، امکان دیدن سریع‌تر پیغام‌های کاری است. به غیر از چت‌های معمولی، می‌توان پنج چت پنهان را هم سنجاق کرد.
 
 

قابلیت مهم‌تری که به Telegram اضافه شده، یک بات IFTTT است. اگر با سرویس IFTTT‌ آشنایی داشته باشید، احتمالا می‌دانید که با استفاده از این سرویس، می‌توان حساب‌های کاربری مختلف را به هم متصل کرد. از این پس روی تلگرام با بات IFTTT می‌توان به ۳۶۰ سرویس مختلف فرمان داد. Telegram یکی از معدود سرویس‌هایی است که حساب‌های کاربری مختلف را به صورت دو طرفه به یکدیگر متصل می‌کند؛ یعنی هم می‌توانید از حساب‌های دیگر خود بروزرسانی بگیرید، هم به آن‌ها فرمان بدهید. می‌توان از بات IFTTT داخل یک پیغام هم استفاده کرد.

تلگرام
telegram2

شبکه‌های اجتماعی توییتر، اینستاگرام، جی‌میل، اسپاتیفای یا گوگل درایو، فقط بخش کمی از سرویس‌هایی هستند که از سوی IFTTT پشتیبانی می‌شوند. برای مثال، می‌توانید از این پس زمانی که در توییتر منشن می‌شوید، یک پیغام روی تلگرام بگیرید. یا اینکه به هنگام دریافت یک ایمیل مهم، آن را در تلگرام دریافت کند. هم‌چنین می‌توانید هر عکسی که در اینستاگرام پست می‌کنید را به صورت اتوماتیک، به گروهی در تلگرام بفرستید. سرویس IFTTT به شما این اجازه را می‌دهد که از تلگرام، مستقیما توییت کنید.

تلگرام
تلگرام

بروزرسانی جدید تلگرام، می‌تواند عکس‌ها را در هر درجه‌ای چرخاند و اپ هم سریع‌تر شده است. از این پس امکان دیدن ویدیوها در گوشه‌ی چت‌ها هم وجود دارد؛ چیزی مثل اپ یوتیوب.

منبع:Telegram.org

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *