معماری
خانه / تعرفه خرید عمده گیفت کارت

تعرفه خرید عمده گیفت کارت

فروش و خرید عمده گیفت کارت + اسکن کارت

گیفت ۱۰,۱۵ دلاری آیتونز *** موجودی: بدون محدودیت *** ۱ دلار= ۴۰۰۰۰ تومان
گیفت ۲۵,۵۰ دلاری آیتونز *** موجودی: بدون محدودیت *** ۱ دلار= ۳۸۰۰۰ تومان
گیفت ۱۰۰ دلاری آیتونز *** موجودی: بدون محدودیت *** ۱ دلار= ۳۸۰۰۰ تومان

گیفت ۱۰,۱۵ دلاری گوگل پلی *** موجودی: بدون محدودیت *** ۱ دلار= ۴۰۰۰۰ تومان
گیفت ۲۵,۵۰ دلاری گوگل پلی *** موجودی: بدون محدودیت *** ۱ دلار= ۳۸۰۰۰ تومان
گیفت ۱۰۰ دلاری گوگل پلی *** موجودی: بدون محدودیت *** ۱ دلار= ۳۸۰۰۰ تومان

برای دریافت قیمت تمامی گیفت کارت ها یک ایمیل به giftcardbaz@gmail.com با عنوان خرید عمده بزنید تا لیست قیمت ارسال گردد.

به دلیل نوسانات قیمت دلار با پشتیبانی جهت دریافت آخرین قیمت در ارتباط باشید .

خرید عمده گیفت کارت حداقل ۵۰۰ دلار میباشد، در صورت خرید بیش از ۲۰۰۰ دلار قیمت هر دلار ۱۰۰ تومان کمتر در نظر گرفته میشود و در صورت خرید بیش از ۳۰۰۰ دلار از قیمت هر دلار ۳۰۰ تومان کسر خواهد شد، 
ساعات پذیرش سفارش ۱۰ صبح می باشد.
جهت خرید گیفت کارت عمده با پشتیبانی تماس حاصل نمایید در کمتر از ۲۴ ساعت اسکن کارت ها برای شما ارسال می گردد.

در صورت داشتن هر گونه سوالی ایمیل بزنید : ۰۹۹۰۴۷۵۰۰۷۵ حیدری

ما طرح ویژه ای برای نمایندگان فروشگاه انلاین گیفت کارت باز داریم، برای خرید عمده گیفت کارت با ما تماس بگیرید .

خرید عمده گیفت کارت
خرید عمده گیفت کارت

در صورتی که موبایل فروش هستید ، اپل استور دارید  و  دوست دارید بدانید گیفت کارت چیست ! شاید بپرسید اصلا گیفت کارت چیست >!؟ مطلب زیر را بخوانید

gift card چیست ؟

gift card در واقع همان کارت هدیه ای است که برابر با مقداری پول است و بصورت مجازی است . یا گواهی نامه ای که توسط بانک برای جایگزینی هدیه غیرپولی استفاده می شود. کارت هدیه مجازی در آمریکا بسیار محبوبیت دارد به طوری که دومین هدیه داده شده توسط مصرف کنندگان زن و سومین هدیه داده شده از طرف مردان در سال ۲۰۰۶ بوده است. کارت های هدیه به صورت فزاینده ای محبوبیت پیدا کرده اند بخاطر این که دشواری های انتخاب هدیه را کاسته اند.

درسال ۲۰۱۲ نزدیک به ۵۰ درصد مصرف کنندگان آمریکایی ادعا کردند که حداقل یک کارت هدیه در ایام تعطیلات خریده اند. دریافت کننده ی کارت هدیه می تواند از آن بر طبق قوانین موسسه ای که آن کارت را صادر کرده است ، استفاده نماید.

اولین کارت هدیه در سال ۱۹۹۴ توسط شرکت Blockbuster Entertainment معرفی گردید. کارت های هدیه Blockbuster ، در آغاز برای جایگزین شدن با گواهینامه های ارائه شده به همراه پرینترها و دستگاه های کپی رنگی که به تازگی معرفی شده بودند ، ایجاد شدند. و این باعث شروع جستجو و تحقیقات برای جایگزینی gift card شد.

اولین معاملات توسط gift card ، بوسیله ی Nabanco of Sunrise در فلوریدا انجام گردید. Nabanco توسعه دهنده ی اولین پلت فرم برای پردازش gift card هایی است که از زیرساخت های موجود برای پرداخت استفاده می کنند.

معمولاً گیفت کارتها به صورت مجازی و اعتبار پولی در حساب افراد با وارد نمودن یک کد شارژ میشود و شما در واقع با این اعتبار مجازی میتوانید برای خرید کالاها و خدمات الکترونیکی و حتی گاهی اوقات کالاهای فیزیکی و قابل لمس استفاده نمایید. کالاهای دیجیتالی یا الکترونیکی نظیر بازی، برنامه، کتاب ، فیلم و موسیقی هستند که معمولاً از طریق استور مربوطه قابل دریافت میباشند. برای مثال گیفت کارت آیتونز قابل استفاده در استور آیتونز یا اپ استور بوده و گیفت کارت گوگل پلی یا اندروید مارکت قابل استفاده در استور گوگل پلی و گیفت کارت مایکروسافت در استور مایکروسافت و در اکس باکس ، آمازون در آمازون ، پلی اسیتشن در سونی و غیره…

نکاتی که هنگام خرید گیفت کارت یا کارت هدیه باید به آن ها توجه نمایید :

– از جایی خرید کنید که می شناسید و مورد اطمینان است. از خریدن کارت هدیه از سایت ها بصورت آنلاین خودداری کنید. چون ممکن کارت تقلبی باشد ویا از راه تقلب بدست آمده باشد.

– قبل از خرید دستور العمل آن را بخوانید . آیا برای خرید کارت پول کافی دارید؟ اگر کارت را بوسیله ی تلفن و یا آنلاین خریداری کنید می توانید هزینه ی ارسال آن را بدهید؟ اگر شرایط و ضوابط جایی که از آن خرید می کنید را دوست ندارید از جایی دیگر خرید کنید.

-دقت کنید که بعد از خرید کارت چه مبلغی از حساب شما کسر می گردد.

– قبل از خرید کارت آن را بررسی کنید اطمینان حاصل کنید که هیچ کدام از برچسب های محافظتی آن کنده نشده باشد.

– اطمینان حاصل کنید که Pin کدی که در پشت کارت درج شده خراشیده نشده باشد و معلوم نباشد. کارت های آسیب دیده را به فروشنده ی آن برگردانید.

– مواظب باشید که کارت را از صاحب اصلی آن خریداری کنید کارت گم شده یا دزدیده شده نباشد.

-شرایط مالی خرده فروش را درنظر بگیرید:

اگر شما کارت را از مرکزی خریده اید که اعلام ورشکستگی نموده است و درحال تعطیل شدن کسب و کارش است ممکن است کمتر از آنچه خریده اید کارت ارزش داشته باشد.

یک محل فروش یک کارت نزدیک یک فروشگاه باشد ممکن است پیداکردن مکان دیگری که این کارت را قبول کند ، اندکی سخت باشد. ممکن است رقیبان شرکتی که اعلام ورشکستگی نموده است کارت آن را بپذیرند تماس بگیرید و این شرکت ها را پیدا کنید.

راه های استفاده از gift card :

اگر شما یک gift card دارید درمورد نحوه ی استفاده ازآن باید هوشیار باشید.

هنگام گرفتن کارت ، شرایط و قوانین آن را مطالعه کنید. تاریخ انقضا و قیمت آن را چک کنید.

اگر بنظر می رسد که اعتبار کارتتان به پایان رسیده یا میزان پول آن کسر شده ، با شرکتی که کارت را ارائه داده است تماس بگیرید شاید هنوز بتوانید کارت را پس داده وپول خود را بازگردانید.

از فروشنده ی کارت بخواهید رسید یا شماره ی کارت را به شما بدهد و این اطلاعات را در یک جای مطمین نگه دارید.

به محض این که بتوانید از کارت استفاده کنید خیلی خوب نیست که آن را جا بذارید یا فراموش کنید.

با این کارت همانند پول نقد رفتار کنید اگر کارت گم یا دزدیده شد حتما به پلیس اطلاع دهید.

برای خرید عمده گیفت کارت فیزیکی نیز می توانید با ما تماس بگیرید. وبسایت ما گیفت کارت فیزیکی آیتونز ، گیفت کارت فیزیکی گوگل پلی ، اپل ایدی کارتی  و … را به صورت عمده در سراسر کشور توزیع می نماید.

خرید عمده گیفت کارت