معماری
خانه / اخبار بازی / عبور تعداد بازی‌ بازان Call of Duty Warzone از مرز ۶۰ میلیون نفر

عبور تعداد بازی‌ بازان Call of Duty Warzone از مرز ۶۰ میلیون نفر

به‌نظر می‌رسد که بازی بتل رویال Call of Duty Warzone همچنان به موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد. شرکت اکتیویژن (Activision) به‌تازگی آمار جدیدی از تعداد بازی‌ بازان Call of Duty Warzone را منتشر کرد. طبق اعلام این شرکت، تعداد بازی‌بازان این بازی در همه‌ی پلتفرم از مرز ۶۰ میلیون نفر عبور کرده است.

تعداد بازی‌ بازان Call of Duty Warzone

تعداد بازی‌ بازان Call of Duty Warzone

علاوه‌براین، اکتیویژن تایید کرده است که در زمان عرضه‌ی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Call of Duty، به پشتیبانی از Call of Duty: Warzone ادامه خواهد داد. این بازی در یک ماه اول انتشار خود توانست آمار بیش از ۵۰ میلیون بازی‌باز را ثبت نماید. حال پس از گذشت یک ماه، این آمار با بیش از ۱۰ میلیون افزایش به بیش از ۶۰ میلیون بازی‌باز رسیده است. در همین راستا، مدتی پیش عرضه‌ی این بازی به صورت رسمی برای کنسول‌های نسل بعدی ایکس‌ باکس سری ایکس و پلی‌ استیشن ۵ تایید شد.

بازی Call of Duty: Warzone توانست با عرضه در سال ۲۰۱۹ دست‌آوردهای بسیار زیادی را برای تولیدکنندگان خود و هم‌چنین اکتیویژن به‌همراه داشته باشد. این عنوان که اولین بازی رایگان در فرانچایز Call Of Duty محسوب می‌شود قرار است تا به عنوان اولین بازی در این سری بازی‌ها، در سال‌های آینده و حتی نسل بعدی نیز بدون درنظر گرفتن انتشار عناوین جدید در این سری پشتیبانی شود.

بیشتر بخوانید:بهترین تفنگ های بازی Call of Duty Warzone برای تازه واردها

این تصمیم درحالی گرفته شده است که بازی Call of Duty: Warzone درواقع پسوند هیچ عنوان دیگری را به‌همراه ندارد و به‌نوعی یک بازی مستقل از فرانچایز Call Of Duty محسوب می‌شود که توانسته به‌درک این موضوع توسط اکتیویژن کمک شایانی را بکند. اما موضوع اصلی در این زمینه را می‌توان چگونگی توسعه و گسترش این بازی توسط اکتیویژن در سال‌های آینده توصیف کرد. زیرا این اتفاقی است که هرگز در گذشته رخ نداده است و روند پشتیبانی و انتشار بروزرسانی‌ها برای عناوین قبلی این سری تنها یک سال و یا کم‌تر بوده است.

بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

تعداد بازی‌ بازان Call of Duty Warzone
Telegram
تعداد بازی‌ بازان Call of Duty Warzone
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *