معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / تصویر جدیدی از جعبه‌ ایکس‌ باکس سری ایکس منتشر شد

تصویر جدیدی از جعبه‌ ایکس‌ باکس سری ایکس منتشر شد

هرروز که می‌گذرد، به نسل بعدی بازی‌ها نزدیک‌تر می‌شویم و هر خبری که از آن‌ها منتشر می‌شود، واقعی‌تر می‌شوند. به‌تازگی، تصویری از جعبه‌ ایکس‌ باکس سری ایکس منتشر شده است که هواداران را بسیار هیجان‌زده کرده است.

جعبه‌ ایکس‌ باکس سری ایکس

ایکس‌ باکس سری ایکس، کنسول پرچمدار نسل بعدی مایکروسافت (Microsoft)، دهم نوامبر عرضه می‌شود و دقیقاً یک ماه دیگر تا آن روز مانده است، و طرفداران دوران سختی برای حفظ هیجان خود دارند تا جایی که تصویری از جعبه‌ی کنسول، هیجان طرفداران پروپاقرص را برمی‌انگیزد. دیدگاه‌هایی که زیر توییت جان اِسکار (Jon Scarr) از بلاگ فروشگاه Best Buy، نوشته شده‌اند، موضوعات متنوعی را از طراحی جعبه تا ایرادگرفتن به ضعف‌های پلی‌استیشن ۵ دربرمی‌گیرد. به‌طورکلی، به جز چند استثناء، بیشتر دیدگاه‌ها درباره جعبه‌ی کنسول مثبت هستند.

تصویر جدید جعبه‌ ایکس‌ باکس سری ایکس

جعبه‌ ایکس‌ باکس سری ایکس

جان اِسکار در بالای این توییت نوشته است که «آیا جعبه‌ی ایکس‌ باکس سری ایکس جذاب نیست؟» و به طرز شگفت‌آوری، تعدادی از افراد واقعاً به این سؤال پاسخ داده‌اند و از نکات مثبت و منفی طراحی آن گفته‌اند. در کل بر اساس دیدگاه‌ها، این جعبه نمای نزدیک ایکس‌ باکس سری ایکس را به‌خوبی نشان می‌دهد اما می‌توانست کمی بیشتر جلوی کنسول را نشان دهد. همچنین بعضی هواداران باور دارند که روی جعبه اشاره‌ی بیشتری باید به گیم‌پس می‌شد چراکه این سرویس یکی از ویژگی‌های اصلی نسل بعدی کنسول‌های مایکروسافت است.

در طرف مقابل، برخی طراحی جعبه را بی‌روح می‌دانند. برخی هم هیجانی برای این عکس قائل نشده‌اند و باور دارند که این تنها یک جعبه است و بعد از خارج‌کردن محتوای داخل آن، دور انداخته می‌شود. این‌گونه دیدگاه‌ها مسلماً کمتر از دیدگاه‌های مثبت است، اما ارزش خودشان را دارند. بااینکه این تنها عکس از یک جعبه است، دیدن آن باعث می‌شود که واقعی‌بودن ایکس‌ باکس سری ایکس را بیشتر حس کنیم.

اِسکار می‌گوید که هیچ تصویری از جعبه‌ی ایکس‌ باکس سری اس ندارد و همچنین عکسی از جعبه‌های پلی‌ استیشن ۵ نیز به‌اشتراک نگذاشته است، اما هوادارانی که مشتاق عکس‌های بیشتر هستند شاید بهتر باشد حساب توییتر او را دنبال کنند. محتمل به‌نظر می‌رسد که طی ماه آینده و قبل از عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی، تصاویر و اطلاعات بیشتری از آن‌ها منتشر شود.

ایکس‌ باکس سری ایکس روز ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) عرضه می‌شود.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *