معماری
خانه / اخبار بازی / تصویری از شخصیت اصلی بازی Diablo 4 لو رفت

تصویری از شخصیت اصلی بازی Diablo 4 لو رفت

اخیرا بازی Diablo 4، به لطف فاش شدن تصاویری از کتاب هنری Diablo، لو رفت. در این کتاب تمام المان‌ها و ویژگی‌های دنیای Diablo به تصویر کشیده شده و از جمله شخصیت اصلی بازی Diablo 4. می‌توان به برخی از طرح‌های هنری بازی Diablo 4 اشاره کرد.

شخصیت اصلی بازی Diablo 4

این کتاب هنری هم‌اکنون از طریق آمازون آلمان قابل پیش خرید است، اما کاربری در توییتر با نام کاربری WeakAuras توانسته تصویری از آن را در فضای مجازی پخش کند. تصویری که به نظر می‌رسد یکی از شخصیت‌های بازی Diablo 4 را نشان می‌دهد. شخصیتی که با نام Lilith و لقب ملکه ساکبس شناخته می‌شد و پیش از این نیز در بازی Diablo 2  و در افسانه‌های آن، به این شخصیت اشاره شده بود. حال احتمالا این شخصیت جزو یکی از شخصیت‌های اصلی بازی Diablo 4 خواهد بود.

Lilith دخترِ نفرت است و چیزی بین شیطان و فرشته قرار دارد. تصویر این شخصیت که فاش شده است را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:
شخصیت اصلی بازی Diablo 4

متاسفانه در این متن هیچ اشاره‌ای به شخصیت وی در بازی و نقشی که قرار است در این اثر ایفا کند نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا هفته آینده و رویداد بلیزکان ۲۰۱۹ صبر کنید. این رویداد از یک الی سه نوامبر (۱۰ تا ۱۲ آبان) برگزار می‌شود.

شخصیت اصلی بازی Diablo 4
Telegram
شخصیت اصلی بازی Diablo 4
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *