معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / تصویری از نشان تجاری ایکس‌ باکس سری ایکس منتشر شد

تصویری از نشان تجاری ایکس‌ باکس سری ایکس منتشر شد

به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت در حال تدارک صحنه‌ای برای نمایش دیگری از ایکس‌ باکس سری ایکس باشد. در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰) این شرکت درخواست ثبت نشان تجاری ایکس‌ باکس سری ایکس خود را ثبت کرد و که این نشان تجاری شامل لوگوی کنسول نیز می‌شود.

نشان تجاری ایکس‌ باکس سری ایکس

این درخواست که به دفتر ثبت اختراعات و علایم تجاری ایالات متحده ارسال شد، نشان‌دهنده‌ی یک لوگوی X و عبارت Series است. احتمالا این لوگو را برروی بسته‌بندی، خود کنسول یا اقلام مربوط به کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس ببینیم.

البته با توجه به تجربیات گذشته، نمی‌توان کاملا به درخواست نشان تجاری اکتفا کرد؛ به عنوان مثال شرکت اکتیویژن (Activision) درخواست دو نشان تجاری Call of Duty: Secret Warfare و Call of Duty: Space Warfare را به ثبت رساند اما هرگز شاهد ساخت این عناوین نبودیم. اما در مورد کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس قضیه فرق دارد زیرا ما هم‌اکنون می‌دانیم که این کنسول معرفی شده است.

نشان تجاری ایکس‌ باکس سری ایکس

کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس در تعطیلات پایان سال میلادی عرضه می‌شود. فیل اسپنسر (Phil Spencer) رئیس ایکس‌ باکس، اخیراً اظهار داشت که با وجود نگرانی‌های به وجود آمده‌ی ناشی از ویروس کرونا، تاریخ عرضه‌ی این کنسول تغییر نکرده است اما در عوض امکان دارد عرضه‌ی بازی‌ها با تاخیر مواجه شوند. وی همچنین خاطرنشان کرد که هم‌اکنون کارخانه‌های این شرکت در چین در حال افزایش فعالیت هستند و شرکت مایکروسافت قصد دارد حتی اگر برخی از بازی‌های زمان عرضه‌ی آن به دلیل بحران ویروس کرونا با تأخیر مواجه شوند، باز هم کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس را منتشر کند.

یکی از عناوینی که برای زمان عرضه‌ی این کنسول معرفی شد، بازی Halo Infinite است. طبق اطلاعات این بازی هنوز هم از بازی‌های زمان انتشار این کنسول خواهد بود اما استودیو‌ی ۳۴۳ Industries هشدار داد که احتمالا به علت بحران کنونی برنامه‌های انتشار این بازی دگرگون شود. در حال حاضر اعضای این استودیو در حال دورکاری از خانه هستند.

ایکس‌ باکس سری ایکس ممکن است تنها کنسول نسل بعدی ایکس‌ باکس نباشد که مایکروسافت امسال منتشر می‌کند. طبق اخبار منتشر شده این شرکت در حال تولید کنسولی با قیمت پایین‌تر با نام مستعار لاکهارت است. Windows Central اخیراً گزارشی مبنی بر اینکه این کنسول در مرحله‌ی جدیدی از توسعه‌ی خود قرار دارد منتشر کرد. طبق همین گزارش، مایکروسافت با برگزاری رویدادی در ماه مه از این کنسول رونمایی خواهد کرد.

نشان تجاری ایکس‌ باکس سری ایکس
Telegram
نشان تجاری ایکس‌ باکس سری ایکس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *