معماری
خانه / اخبار بازی / تصاویر جدید از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

تصاویر جدید از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

حدود یک ماه دیگر تا عرضه‌ی بازی Cyberpunk 2077 باقی مانده و استودیو سی‌ دی پراجکت رد (CD Projekt RED) اخیراً تصاویر جدیدی از این بازی را به اشتراک گذاشته است.

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 قطع به یقین پروژه‌ای پرخرج است و پس از دو بار تاخیر به نظر می‌رسد تیم سازنده از تزریق میلیون‌ها دلار پول بیشتر هیچ ترسی ندارد. تا به این لحظه آن‌ها برای فراهم کردن تکنولوژی‌های جدید در راستای به وجود آوردن هوش مصنوعی پاسخگو و شهری زنده ده‌ها میلیون دلار خرج کرده‌اند. بنابراین باید بودجه‌ی زیادی در دسترس مدیران این استودیو قرار داشته باشد و اینطور که گزارش‌ها به ما می‌گویند با یکی از بازی‌های پرخرج این صنعت رو به رو هستیم. طبق گزارش منتشر شده از سوی سی‌دی پراجکت رد، این شرکت تا ماه آخر ماه ژوئن امسال ۴۴۸٫۵۱۳ میلیون PLN برابر با ۱۲۱٫۰۹ میلیون دلار خرج توسعه‌ و گسترش پروژه کرده‌اند. این مقدار شامل تمامی پروژه‌های مختلف می‌شود از بخش چندنفره‌ی Cyberpunk 2077 گرفته تا پروژه‌های رونمایی نشده.

جالب است بدانید میزان هزینه برروی پروژه‌های مختلف در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ به میزان ۱۱۱ میلیون PLN افزایشی ۷۷ درصدی داشته که هم تحت تاثیر تاخیرهای متعدد Cyberpunk 2077 است و هم از طرفی نشان می‌دهد که آن‌ها قصد دارند به پروژه‌های آینده منتقل شوند. همچنین صرف هزینه برروی پروژه‌ ها اساساََ برای Cyberpunk 2077 انجام شده اما در کنار آن توسعه‌ی تکنولوژی و توجه به بخش GOG.com نیز صورت گرفته است.

در حال حاضر یکی از تصاویر جدید منتشر شده از Cyberpunk 2077 شامل بخشی از منطقه‌ی North Oak و دو تصویر دیگر مربوط به دید اول شخص این بازی هستند. همان‌طور که پیش‌تر اعلام شده بود، این بازی از قابلیت رهگیری پرتو (Ray Tracing) و DLSS 2.0 پشتیبانی خواهد کرد و بخش چندنفره‌ی این بازی نیز قرار است به صورت جداگانه و در تاریخی دیگر عرضه شود.

 

 تصاویر جدید منتشر شده از بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی گوگل استیدیا این بازی نیز در اواخر سال جاری میلادی و نسخه‌های ایکس‌ باکس سری ایکس، سری اس و پلی‌ استیشن ۵ در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که مدتی پیش مراحل ساخت این بازی به پایان رسید.

 

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *