معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / تصاویری از بازی Resident Evil 3 Remake توسط سونی لو رفت

تصاویری از بازی Resident Evil 3 Remake توسط سونی لو رفت

بالاخره می‌توانیم به‌صراحت بگوییم که ساخت بازی Resident Evil 3 Remake در حال انجام است. با توجه به شایعات و حواشی فراوانی که این بازی در طی ماه‌های اخیر در زمینه ساخت یک نسخه بازسازی شده در رسانه‌ها ایجاد کرده بود، بالاخره در اوایل ساعات امروز توانستیم به مدارک محکمی در این زمینه دست پیدا کنیم.

بازی Resident Evil 3 Remake

بدین صورت‌که سایت Gamstat که وظیفه جمع‌آوری اطلاعات و کاورهای بازی‌های سایت PlayStation Network را دارد، چندین تصویر و کاور از بازی Resident Evil 3 remake را که به‌نظر توسط شرکت سازنده این بازی یعنی کپکام، برای عرضه روی فروشگاه مجازی شبکه پلی‌استیشن بر سرورهای سونی آپلود شده است را رمزگشایی کرده است.
بازی Resident Evil 3 Remakeبازی Resident Evil 3 Remake

دو تصویر نخست تقریبا نیازی به توضیح ندارند و به‌وضوح به بازی Resident Evil 3 remake اشاره دارند اگرچه در یک کاور از واژه Biohazard بکار رفته است، اما استفاده از این واژه به‌دلیل این است که واژه Resident Evil یک کلمه غربی است که بیشتر در کشورهای امریکای شمالی کاربرد دارد و این درحالی است که واژه Biohazard مترادف این واژه در کشور ژاپن است. در یک کاور دیگر که به‌نظر یک نسخه ویژه از این بازی است، تصویر شخصیت منفی مشهور این بازی یعنی Nemesis به‌صورت تنها و  تمام صفحه روی کاور این بازی قرار گرفته و نسخه Biohazard Resident Evil 3 Z Edition را تشکیل داده است.

احتمال این موضوع می‌رود که این نسخه از بازی یک Collector’s Edition باشد که تمرکز بالایی روی شخصیت Nemesis دارد و یا اکشن فیگوری از این شخصیت درون جعبه قرار گرفته است. بدون در نظر گرفتن این احتمالات، باید بازی Resident Evil 3 Remake را دیگر یک عنوان تایید شده در نظر بگیریم. اگر بخواهیم یک پیش‌بینی در رابطه با زمان رونمایی از این بازی داشته باشیم، می‌توانیم به مراسم The Game Awards 2019 اشاره داشته باشیم که در هفته آینده و در شهر لس آنجلس و با اجرای جف کیلی (Geoff Keighley) به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

اگر بخواهیم به شایعات گذشته نگاهی بیاندازیم، اغلب اخبار به انتشار این بازی در سال آینده اشاره داشتند، اما به‌نظر می‌آید که مخاطبان برای تجربه این عنوان مدت زیادی را صبر نخواهند کرد زیرا هدف کپکام این است که بلافاصله بعد از موفقیت‌های بازی Resident Evil 2 remake که با میزان فروش چشم‌گیری همراه بود و تا پایان تابستان امسال پنج میلیون نسخه از این بازی به‌فروش رسید، بازی Resident Evil 3 Remake را در کم‌ترین زمان ممکن برای استفاده از این اتمسفر مثبت وارد بازار کند.

بازی Resident Evil 3 Remake
Telegram

بازی Resident Evil 3 Remake

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *