معماری
خانه / اخبار بازی / تصاویری از شهر نایت سیتی و مجسمه‌ی نسخه‌ی کالکتور Cyberpunk 2077 منتشر شد

تصاویری از شهر نایت سیتی و مجسمه‌ی نسخه‌ی کالکتور Cyberpunk 2077 منتشر شد

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 به شدت بر سر زبان‌ها قرار دارد و سال آینده در قالب نسخه‌های مختلفی عرضه خواهد شد. اکنون استودیوی سیدی پراجکت رد (CD Projekt Red) به منظور هیجان‌زده کردن طرفداران، تصاویر جدیدی از مجسمه‌ی نسخه‌ی کالکتور و شهر نایت سیتی (Night City) را منتشر کرده است که در ادامه به تماشای آن‌ها خواهیم پرداخت.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

مجسمه‌ی این بازی در قالب شخصیت اصلی مذکر آن ارائه شده است که وی را در حالت پرش از موتورسیکلتی نشان می‌دهد. همچنین شخصیت اصلی در حالت معلق، مشغول تیراندازی به دشمنان بوده و با موتورسیکلت خود، یکی از آن‌ها را به دیار باقی فرستاده است.

تصویر منتشر شده از شهر نایت سیتی نیز دنیای بازی سایبر پانک ۷۷ را در روز به نمایش می‌گذارد و در کنار آن، خودروهای آینده و معلق در هوا را به تصویر می‌کشد. بدون شک، توسعه‌دهندگان این بازی توجه ویژه‌ای را بر شهر یاد شده داشته‌اند و این شهر یکی از مولفه‌هایی خواهد بود که حس عجیب نابه هنجار بودن دنیای آینده را به بازی‌بازان منتقل خواهد کرد

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

    نگاهی دقیق‌تر را بر مجسمه‌ی نسخه‌ی کالکتور Cyberpunk 2077 داشته باشید.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

بازی سایبر پانک ۷۷ قرار است در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه گردد.

Cyberpunk 2077
Telegram
Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *