معماری
خانه / پلی استیشن 5 / تریلر پلی‌ استیشن ۵ بیش از ۳۰ میلیون بازدید داشته است

تریلر پلی‌ استیشن ۵ بیش از ۳۰ میلیون بازدید داشته است

رونمایی رسمی از کنسول پلی‌ استیشن ۵ با بازتاب‌ها و واکنش‌های مختلفی همراه شد. در همین راستا، تریلر پلی‌ استیشن ۵ بیش از ۳۰ میلیون بازدید داشته است یک رکورد ویژه را ثبت کرده است. طبق آمار ارائه شده، بیش از ۳۰ میلیون بار از تریلر رونمایی پلی‌ استیشن ۵ در یوتیوب مشاهده شده است که یک رکورد جالب محسوب می‌گردد.

تریلر پلی‌ استیشن ۵

علی‌رغم آن که تنها دو ماه از تریلر رونمایی پلی‌ استیشن ۵ می‌گذرد، اما این تریلر بیش از ۱۵ میلیون بار بیشتر نسبت به تریلر معرفی رسمی کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس بازدید داشته است. این آمار بازدید بسیار چشمگیر است و به نوعی با فاصله‌ی دو کنسول نسل فعلی سونی و مایکروسافت از لحاظ فروش دستگاه‌ها مطابقت دارد. طبق گزارش مالی شرکت سونی تا انتهای ماه مارس ۲۰۲۰ میلادی، بیش از ۱۱۰ میلیون دستگاه از کنسول پلی‌استیشن ۴ در سراسر جهان به فروش رفته و این در حالی است که طبق گزارش فوربس (Forbes)، میزان فروش کنسول ایکس‌ باکس وان در حدود ۵۰ میلیون دستگاه تخمین زده شده است.

تنها زمان مشخص خواهد کرد که کدام یک از کنسول‌های نسل بعدی تعداد بیشتری خواهند فروخت. با این حال، فیل اسپنسر (Phil Spencer) به عنوان رییس ایکس‌ باکس اعتقاد دارد که فروش تعداد کنسول همه چیز نیست و مایکروسافت به موارد دیگری نیز توجه دارد. مایکروسافت در حال حاضر تمرکز و استراتژی خود را برروی سرویس Xbox Game Pass معطوف کرده است تا از این طریق بازی‌بازان بیشتری را جذب نماید.

کنسول‌های نسل بعدی ایکس‌ باکس سری ایکس و پلی‌ استیشن ۵ در تعطیلات سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهند شد. طبق اعلام رسمی مایکروسافت، ایکس‌ باکس سری ایکس در ماه نوامبر سال جاری میلادی عرضه می‌شود. انتظار می‌رود در طول هفته‌ها و ماه‌های آینده قیمت نهایی این دو کنسول مشخص شود.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *