معماری
خانه / اخبار بازی / تریلر بازی ها / تریلر فصل پنجم بازی Call of Duty Modern Warfare منتشر شد

تریلر فصل پنجم بازی Call of Duty Modern Warfare منتشر شد

به‌تازگی تریلر فصل پنجم بازی Call of Duty Modern Warfare منتشر شده است که برای بازیکن‌ها امکان مشاهده برخی از جزییات فصل جدید این عنوان که از امروز در دسترس قرار می‌گیرد را فراهم کرده است. این تریلر علاوه‌بر رونمایی از جزییات فصل پنجم این عنوان، به جزییات و ویژگی‌هایی که به بخش Warzone اضافه خواهند شد نیز اشاره می‌کند.

فصل پنجم این عنوان نقشه‌های جدیدی را مانند دو نقشه Suldal Harbor و Petrov Oil Rig به بخش ۶v6، نقشه Verdansk International Airport به بخش Ground War و نقشه Livestock را به بخش Gunfight اضافه خواهد کرد. فصل جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare از امروز در دسترس خواهد بود.

در این بین پس از انتشار این آپدیت، بخش بتل رویال این عنوان که Warzone نام دارد نیز دچار تغییرات متعددی خواهد شد که یکی از این تغییرات، اضافه شدن یک قطار سیار به بازی است که مدام حول نقشه درحال حرکت است. از دیگر تغییراتی که قرار است در این بخش ایجاد شود، می‌توان به وجود امکان انجام مبارزه‌ها در فضای داخل استادیوم اشاره کرد که مطمئنا مقابله در این محیط برای بازیکن‌ها کاملا جذاب و سرگرم کننده خواهد بود. ناگفته نماند که براساس اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که در وسایل نقلیه نیز تغییراتی ایجاد شده و روی برخی از آن‌ها یک فضای مخصوص برجک مانند برای انجام تیراندازی تعبیه شده است که برای استفاده از آن به بهترین شکل ممکن، نیازمند یک کار تیمی هستید.

چندی پیش نیز پس از قرار گرفتن بازی جدید فرنچایز Call of Duty با اسم رمزی Red Door در فروشگاه مایکروسافت، جزییاتی مانند نقشه‌ها، بخش کمپین و بخش زامبی از یک بازی تحت عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد که هنوز از جانب استودیو سازنده یا کمپانی ناشر هیچ‌گونه بیانیه رسمی نسبت به آن‌ها ارائه نشده است.

تریلر فصل پنجم بازی Call of Duty Modern Warfare

 

شما همچنین می‌توانید در ماه جاری با خرید اشتراک پلی استیشن پلاس، به‌صورت رایگان نسخه ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را تجربه کنید.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.