معماری
خانه / اخبار بازی / تریلر بازی ها / تریلر جدیدی از بازی Avengers منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی Avengers منتشر شد

در جریان نمایش اخیر بازی Avengers تریلری از این بازی به نمایش درامد که هر کدام اطلاعات بیشتری درباره جزئیات گیم‌پلی و داستان بازی در اختیار هواداران قرار می‌دهند.

بازی Avengers

در تریلر مشخص می‌شود کامالا خان (Kamala Khan) یا همان Ms. Marvel از توطئه تشکیلات AIM علیه گروه اونجرز باخبر می‌شود و سعی در متحد کردن دوباره گروه اونجرز بعد از وقایع روز A-Day دارد. دشمن اصلی معرفی شده در این تریلر، M.O.D.O.K نام دارد که می‌تواند با قدرت ذهنش ارتشی از ربات‌ها را کنترل کند. همچنین M.O.D.O.K تشکیلات AIM را که قصد از بین بردن تمامی ابرقهرمانان را دارد رهبری می‌کند.

سازندگان تاکید می‌کنند که تمامی تصاویر این ویدئو مستقیما از گیمپلی خود بازی ضبط شده‌اند، هرچند این مرحله نه از لحاظ بصری و نه از لحاظ گیم‌پلی نکته غیرقابل باوری ندارد.در این تریلر مشخص شد که در بازی مراحلی مخصوص هر قهرمان وجود دارند و این مرحله، قابلیت‌های مختلف Thor را به نمایش گذاشت.

 

هر قهرمان سه قابلیت مخصوص به‌خود را دارد که در دسته‌های هجومی، کمکی و ویژه قرار می‌گیرند و با کسب امتیاز تجربه (XP) می‌توان این توانایی‌ها را بهبود بخشید. این امتیاز‌ها در تغییر دادن ظاهر هر قهرمان هم مورد استفاده قرار خواهند گرفت و بازیکنان قادر خواهند بود ظاهر هر یک از شخصیت‌های قابل بازی را به دلخواه تغییر دهند. سازندگان وعده داده‌اند که بسیاری از لباس‌های معروف گروه Avengers که در طول تاریخ از آن‌ها استفاده شده، در بازی استفاده کنند و بازیکنان می‌توانند با تکمیل مراحل و یا خرید آنها از فروشگاه داخل بازی، به آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

همچنین علاوه بر یک نگاه کوتاه بر منو شخصی سازی بازی، شاهد مبارزه همه قهرمانان در مود Warzone بازی هستیم. این حالت هم به صورت تک‌نفره، که کنترل دیگر قهرمانان توسط هوش مصنوعی انجام می‌شود، و هم به صورت چند نفره قابل بازی خواهد بود.

بازی Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور سال جاری برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد . تاریخ انتشار بازی برای کنسول‌های نسل بعدی هنوز اعلام نشده است.

بازی Avengers
Telegram

بازی Avengers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *