معماری
خانه / اخبار بازی / تریلر بازی ها / تریلر بازی Call of Duty Black Ops Cold War | معرفی کامل در هفته‌ی آینده

تریلر بازی Call of Duty Black Ops Cold War | معرفی کامل در هفته‌ی آینده

سرانجام شرکت اکتیویژن (Activision) با نمایش تیزری از تریلر بازی Call of Duty Black Ops Cold War رونمایی کرد. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War ، در تاریخ چهارشنبه ۵ شهریورماه (۲۶ آگست) به صورت کامل معرفی خواهد شد.

تریلر بازی Call of Duty Black Ops Cold War

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با همکاری دو استودیوی تری‌آرک (Treyarch) و ریون سافتور (Raven Software) توسعه یافته است. همان‌طور که از نام این اثر مشخص است، وقایع بازی در دوران جنگ سرد جریان دارد و بر اساس برخی از شایعات، ممکن است شاهد حضور شخصیت‌هایی مانند فرانک وودز (Frank Woods) و الکس میسن (Alex Mason) باشیم. تیزر این بازی به وقایع مختلف دوران جنگ سرد اشاره دارد.

استخراج کنندگان کدهای مرکزی و اطلاعات (Dataminer) به‌تازگی اعلام کرده‌اند که جزییات جدید و منتشر نشده‌ای از بازی Call of Duty Black Ops Cold War لو رفته است، و در این اطلاعات بسیاری از بخش‌های بازی نظیر جزییات حالت داستانی، بخش چندنفره، حالت Zombies و هم‌چنین نقشه‌ها و مکان‌های موجود در بازی، تماما از طریق یک حفره امنیتی در سرورهای دو شرکت پلی استیشن و ایکس باکس به‌سرقت رفته است.

گزارش منتشر شده توسط استخراج‌گران، در حال حاضر یک نسخه آلفا و آزمایشی از بازی با نام The Red Door منتشر شده و حال متخصصان بازگشایی کدهای رمزگذاری شده و فایل‌های مخفی توانسته‌اند تا به تمامی اطلاعات موجود در این نسخه آزمایشی از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War دست یابند و از این طریق به اطلاعات جالب و متنوعی نیز برخورد کرده‌اند. در ادامه جدید ترین تریلر منتشر شده این بازی را تماشا کنید.

تریلر بازی Call of Duty Black Ops Cold War

 

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *