معماری
خانه / اخبار بازی / تریلر بازی ها / تریلری از محتویات فصل ششم بازی Apex Legends منتشر شد

تریلری از محتویات فصل ششم بازی Apex Legends منتشر شد

به تازگی استودیوی رسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) تریلر جدید از محتویات فصل ششم بازی Apex Legends منتشر کرده است که به جزئیات بیشتری از نقشه‌ی World’s Edge خواهد پرداخت. این نقشه تغییرات اندکی به خود می‌بیند و البته Easter Eggهایی که در این بازی مشهور و محبوب هستند را به صورت بیشتری می‌توان در این مکان مشاهده کرد. همچنین به مانند روال فصل‌های گذشته، ویدئوی مربوط به فصل جدید در مورد ماموریت‌ها و چالش‌های مختلفی که برای بازی‌بازان مهیا شده است نیز اطلاعاتی در بر دارد. علاوه بر موارد ذکر شده، در آن می‌توان نسبت به تغییرات بخش Sorting Factory نیز آگاهی بیشتری پیدا کرد.

فصل ششم بازی Apex Legends

بازی‌بازان در این ویدئو به خوبی خواهند دید که جرثقیل بزرگ بخش مذکور به همراه بخش‌های دیگری از آن جابجا شده و یا به کلی تغییر کرده‌اند. این جرثقیل پیش از این در هوا معلق بود اما اکنون به روی زمین منتقل شده و در نزدیکی آن یک پایگاه پرتاب موشک فضایی قرار دارد که دارای علامت Future Worksite است و به نظر می‌رسد که محل انجام آزمایشات موشکی مربوط به فضانوردی و تحقیقات علمی بوده است. با عرضه‌ی فصل چهارم بازی Apex Legends بود که نقشه‌ی World Edge دچار تغییرات زیادی شد و در آن نشانه‌های گوناگونی از ساختمان‌ها و سازه‌های مربوط به Hammond Robotics ظاهر گشت. حال با توجه به ماموریت Broken Ghost از بخش داستانی نسخه‌ی اصلی، فصل ششم بازی Apex Legends میزبان یک نقشه‌ی جدید و منحصر به فرد خواهد بود.

در پایان ماموریت Broken Ghost، یک شهر شناور و فضایی مشخص شد که ظاهرا منبع الهام نقشه‌ی بعدی فصل ششم بازی Apex Legends به حساب می‌آید. همچنین نقشه‌ی جدید legend Loba که در فصل پنجم در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت نیز با بهره بردن از همین شهر شناور توسعه یافته بود و حال به نظر می‌رسد طراحی نقشه‌ی جدید فصل ششم نیز از همین شهر الهام گرفته و Olympus نام دارد. بخش‌های مربوط به ساخت پایگاه آزمایش و محل پرتاب موشک در نقشه‌ی World’s Edge ممکن است به تلاش افراد مختلف برای رسیدن به این شهر شناور در آسمان مربوط باشد. با اینکه هنوز تاریخ آغاز فصل ششم بازی Apex Legends مشخص نیست اما به صورت رسمی می‌دانیم که هر فصل رقابت‌های آن بین ۳ الی ۴ ماه طول خواهند کشید.

همچنین در اطلاعات جدید منتشر شده از فصل ششم شاهد آن هستیم که ماهیت برخی از ماموریت‌ها و رویداد‌های جدید به قدرت‌های ویژه و منحصر به فرد هر قهرمان درون بازی ارتباط دارند و گاهی نیاز است برای طی کردن آن‌ها بیشتر با یک شخصیت آشنا شوید. همچنین قابلیت‌های جدیدی به مانند پناهگاه‌‌ها و سنگرهای گوناگون، زنده کردن سایرین از راه دور (Mobile Respawn) و حالت‌های دارای محدودیت زمانی هیجان و جذابیت بسیار بیشتری را به گیم‌پلی و رقابت‌های بازی Apex Legends خواهند افزود. علاوه بر موارد ذکر شده و با تایید استودیوی رسپاون اینترتینمنت، طرفداران عنوان تیراندازی اول‌شخص Apex Legends باید در کنار عرضه‌ی فصل ششم رقابت‌های این عنوان، شاهد انتشار آن برروی کنسول نینتندو سوییچ و فروشگاه استیم (Steam) نیز باشند.

همچنین باید توجه داشت که عنوان Apex Legends برروی تمامی پلتفرم‌های حال حاضر خود از قابلیت کراس‌پلی بهره می‌برد و انتظار می‌رود که با عرضه‌ی فصل ششم آن و در دسترس قرار گرفتن برای بازی‌بازان کنسول نینتندو سوییچ و کاربران فروشگاه استیم، این دست از بازی‌بازان تازه‌وارد نیز از قابلیت کراس‌پلی از همان ابتدا بهره‌مند شوند. با این ‌که برخی افراد اعتقاد دارند قابلیت کراس‌پلی ممکن است به عدالت و شرایط برابر بازی‌بازان در مقابل یکدیگر خدشه وارد کند اما استودیوی رسپاون اینترتینمنت تایید کرد که با هماهنگی‌های صورت گرفته هیچ مشکلی بین تجربه‌ی بازی‌بازان کنسولی و پلتفرم رایانه‌های شخصی به وجود نخواهد آمد. همچنین این استودیو اظهار داشت که در اکثر موارد تنها بازی‌بازان کنسولی با هم در یک رقابت قرار می‌گیرند و تنها در صورت حضور بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی در بخش Lobby با آن‌ها هم‌بازی خواهند شد.

در هر صورت انتظار این اطلاعات و نمایش‌ها خبر از فرارسیدن فصل ششم بازی Apex Legends به این زودی‌ها را می‌دهد و حتی با توجه به مدت زمان فصول گذشته می‌توان انتظار عرضه‌ی آن در روزهای پایانی ماه جاری میلادی را داشت. با این حال بازی‌بازان هنوز هم فرصت دارند تا ماموریت‌ها و چالش‌های فصل پنجم را به اتمام رسانند و امتیازات خود را افزایش دهند. همچنین احتمالا تریلرهای دیگری از فصل بعدی عنوان Apex Legends منتشر شوند که به بررسی سایر تغییرات و پیشرفت‌های بازی بپردازد. عنوان Apex Legends هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان در دسترس بازی‌بازان قرار داشته و در روزهای آینده برروی کنسول نینتندو سوییچ و فروشگاه استیم نیز عرضه خواهد شد. در پایان می‌توانید به مشاهده‌ی جدیدترین ویدئوی منتشر شده از فصل ششم بازی Apex Legends بپردازید:

تریلر فصل ششم بازی Apex Legends

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *