معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / تخمین موفقیت بازی Death Stranding در زمینه فروش سخت است

تخمین موفقیت بازی Death Stranding در زمینه فروش سخت است

بازی Death Stranding قطعا یک عنوان عجیب و خاص به‌شمار می‌آید، و این موضوع قطعا در زمینه فروش بازی نیز یک معیار تاثیرگذار به‌حساب می‌آید، و همین موضوع باعث می‌شود عملکرد اقتصادی این بازی در شکل‌های مختلفی ظاهر شود، به‌صورتی که این بازی می‌تواند یک فروش بسیار بد و یا نسبتا خوب را تجربه کند.

 بازی Death Stranding

تحلیلگر باسابقه اقتصادی یعنی آقای مت پیکاتلا(Mat Piscatella) که تخصص او پیش‌بینی میزان فروش بازی‌های مختلف است، گزارش داده است که جدیدترین اثر هیدئو کوجیما یا در بین ۱۰ عنوان پرفروش سال قرار خواهد گرفت، و یا در بین ۲۰ عنوان با میزان فروش معمولی قرار خواهد گرفت.

او در ادامه می‌افزاید: «با در نظر گرفتن این موضوع که نمره این بازی در سایت متاکریتیک ۸۴ است، نمی‌تواند بیان‌گر موفقیت یا شکست احتمالی این بازی در بازار فروش باشد، اما این موضوع که فروش این بازی به کدام سمت خواهد رفت را نمی‌توان به‌سادگی پیش‌بینی کرد».

 
«اگر بخواهم حدسی زده باشم می‌گویم که این بازی در میان ۲۰ بازی پرفروش قرار خواهد گرفت، اما به‌شخصه از اینکه این بازی فروش بالاتر و یا بسیار پایین‌تری را تجربه کند شگفت‌زده نخواهم شد، تحلیل و پیش‌بینی میزان فروش چنین بازی‌هایی چیزی نیست که یک نفر به‌تواند به‌طور قطع پیش‌بینی کند».

یکی دیگر از تحلیل‌گران سایت Gamedaily نیز در گزارشی که در این وب‌سایت ارائه کرده است، پیش‌بینی کرده که این بازی حداقل فروش دو میلیون نسخه‌ای و در بیش‌ترین حالت ممکن پنج میلیون نسخه را به‌فروش خواهد رساند.
 

شرکت‌های بازی‌سازی معمولا آمار فروش بازی‌های خود را به عموم اطلاع رسانی نمی‌کنند اما سونی طبق عادت همیشه خود اگر بازی انحصاری این شرکت از آمار فروش خوبی برخوردار باشد حتما در گزارشات ماهانه خود این آمار را بیان می‌کند. اما اگر این دفعه خبری از این آمار نشنوید پس باید کمی نگران باشید.

بازی Death Stranding در تاریخ هشتم نوامبر برابر با ۱۷ آبان امسال روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

بازی Death Stranding
Telegram
بازی Death Stranding
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *