معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / تخفیفات ماه آگست فروشگاه ایکس‌ باکس منتشر شد

تخفیفات ماه آگست فروشگاه ایکس‌ باکس منتشر شد

اخیرا شرکت مایکروسافت فهرستی از تخفیفات ماه آگست فروشگاه ایکس‌ باکس را برای بازی‌بازانی که منتظر اعلام تخفیف محصولات این فروشگاه هستند، منتشر کرد.

تخفیفات ماه آگست فروشگاه ایکس‌ باکس

تخفیفات ماه آگست فروشگاه ایکس‌ باکس

در این فهرست می‌توان بازی‌های مختلفی از سری Dishonored ،DOOM و Fallout را در کنار سایر نام‌‌های محبوب مشاهده کرد که نشان می‌دهند این تخفیفات برای بسیاری از بازی‌بازان فرصت خوبی جهت تجربه‌ی بازی‌های با کیفیت به همراه قیمت‌های بسیار مناسب را در آخرین ماه‌های نسل هشتم و عمر کنسول اکس‌باکس وان فراهم می‌کند.

شرکت مایکروسافت معمولا به سرویس‌دهی و خدمات مشتری‌ مدارانه‌‌ی خود مشهور است و به نظر می‌رسد که در نسل نهم با استفاده از سرویس استریم XCloud و ایکس‌ باکس گیم‌پس (XboX Game Pass) قصد دارد تا در این زمینه قدم‌های بسیار محکمی را بردارد و افراد زیادی را به سمت سرویس‌ها و خدمات خود جذب نماید. این شرکت با استفاده از سرویس ایکس‌ باکس گیم‌پس امکان تجربه‌ی عناوین روز بازی‌های ویدئویی را برای مخاطبانش با کمترین هزینه‌ی ممکن مهیا می‌سازد. علاوه بر آن سرویس استریم XCloud به کاربران گیم‌پس این امکان را خواهد داد تا عناوین دلخواه خود را برروی پلتفرم‌های دیگر نیز تجربه نمایند. همچنین این شرکت با تخفیفاتی بسیار عالی که برای بسته‌های الحاقی یا نسخه‌های ویژه‌ی بازی‌ها در نظر می‌گیرد، امکان تجربه‌ی آن‌ها را بیش از پیش برای بازی‌بازان ممکن می‌سازد. اگر شما تاکنون منتظر انتشار لیست تخفیفات ایکس‌ باکس توسط شرکت مایکروسافت بوده‌اید، پس با ما همراه باشید تا به بررسی جزئیات این تخفیفات بپردازیم.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *