معماری
خانه / کنسول بازی / تحلیل گران: فروش کنسول های نسل نهم از نسل قبلی بیشتر خواهد بود

تحلیل گران: فروش کنسول های نسل نهم از نسل قبلی بیشتر خواهد بود

تحلیل‌گر ارشد سایت اقتصادی IHS یعنی پیرس هاردینگ (Piers Harding) اعلام کرده است که اگر سونی و مایکروسافت قیمت‌های فزاینده و غیر منطقی را برای کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس انتخاب نکنند، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که آمار فروش کنسول های نسل نهم بتواند به‌سادگی میزان فروش کنسول‌های نسل هشتمی را شکست دهد.

کنسول های نسل نهم

براساس نظریه‌های آقای هاردینگ قیمتی ۵۰۰ دلاری برای کنسول‌های نسل نهمی می‌تواند یک تصمیم بخردانه به‌حساب آید، اگرچه که سونی و مایکروسافت تا به این لحظه در رابطه با این موضوع سکوت کامل اختیار کرده‌اند.

هاردینگ در گفت و گو خود با مجله MCV می‌افزاید: «اگرچه که تا به این لحظه نکات و مسائل زیادی در رابطه با کنسول‌های نسل نهمی وجود دارد که ما در مورد آن‌ها آگاهی نداریم، اما من این‌گونه انتظار دارم که هر دو کنسول نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و پلی‌ استیشن ۵ بتوانند تا یک انتشار بسیار پربار را تجربه کنند، اما تنها در صورتی که قیمت این کنسول‌ها در محدوده ۵۰۰ دلار یا کمتر باشد.

من اطمینان دارم که این دو کنسول با سیاست‌های بازاریابی صحیح می‌توانند به‌راحتی آمار فروش کنسول‌های نسل هشتمی را در زمان انتشار خود پشت‌سر بگذارند. هم‌چنین من پیش‌بینی می‌کنم که مایکروسافت قطعا در این نسل خواهد توانست تا فروش بسیار بهتری را نسبت به نسل گذشته تجربه کند و سونی نیز خواهد توانست تا بر سلطنت خود در زمینه فروش کنسول‌ها ادامه دهد.

در نسل آینده ما بزرگ‌ترین تفاوت میان کنسول‌ها را در سرویس‌های موجود برای آن‌ها یافت خواهیم کرد، به‌صورتی که آن‌طور که مشخص است تمرکز اصلی مایکروسافت در نسل آینده سرویس اشتراکی Game Pass خواهد بود، درحالی که سونی سعی خواهد کرد تا بخش PlayStation Now را متحول کند و گزینه‌های بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد.»

کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس قرار شده است تا در تعطیلات زمستانی سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شود.

کنسول های نسل نهم
Telegram
کنسول های نسل نهم
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *