معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / تجارت ۱۵۰ میلیارد دلاری بازی های ویدئویی در سال ۲۰۱۹ میلادی

تجارت ۱۵۰ میلیارد دلاری بازی های ویدئویی در سال ۲۰۱۹ میلادی

در اوایل سال جاری گزارشی منتشر شد که خبر از بازار ۱۵۰ میلیارد دلاری بازی های ویدئویی تا آخر سال ۲۰۱۹ میلادی می‌داد. حال به نظر می‌رسد که این آمار و  ارقام با کمی تغییر مواجه شده است.

بازی‌های ویدئویی

وب‌سایت نیوزو در ابتدا مدعی بود که بازار بازی های ویدئویی در سال جاری با افزایش ۹٫۶ درصدی نسبت به سال گذشته، به ۱۵۲٫۱ میلیارد دلار نزدیک خواهد شد.

در اصل تخمین زده می‌شد که ایالات متحده آمریکا همچنان بازار چین را به رسمیت می‌شناسد. اتفاقی که بعد از تنش‌های بین این دو کشور کم رنگ شد. همچنین در این گزارش تخمین زده شد که کنسول‌ها سریع‌ترین رشد خود را در طول تاریخ تجربه خواهد کرد.

اما در جدیدترین گزارش منتشر شده، اصلاحی صورت گرفته است و آمار و ارقام، بازار سال جاری صنعت بازی های ویدئویی را ۱۴۸٫۸ میلیارد دلار  تخمین می‌زند. شاید در ابتدا تفاوت بین ۱۴۸ و ۱۵۲ به چشم نیاید، اما این ۳٫۳ میلیارد دلار بزرگ‌تر از چیزی است که فکرش را بکنید. ۳ به همراه ۹ صفر! برای مثال تنها با ۵۰ میلیون دلار می‌توانید یک هفته در ایستگاه بین‌المللی فضایی خوش بگذرانید. حال با ۳.۳ میلیارد دلار، می‌توانید ۶۶ هفته در آن‌جا باشید!

در این گزارش به وضوح گفته شده است که صنعت بازی های ویدئویی در وضعیتی سلامت به سر می‌برد و به نظر می‌رسد با وجود عرضه بازی‌های بیشتر مانند بازی Call of Duty: Modern Warfare و.. می‌توان سال خوبی را برای این صنعت امیدوار بود.

بازی‌های ویدئویی

سریع‌ترین فروش نسخه دیجتالی
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *