معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / تاریخ نمایش بخش تک‌نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

تاریخ نمایش بخش تک‌نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

شرکت اکتیویژن (Activision) به تازگی برنامه‌ی زمانی پیش از انتشار بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare را به اشتراک گذاشته است. پس انتظاری طولانی، تاریخ نمایش بخش تک‌نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare انتهای ماه جاری خواهد بود.

تاریخ نمایش بخش تک‌نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare

اگر به خاطر داشته باشید، برخی از اصحاب رسانه در گذشته بخش تک‌نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare را مشاهده کرده‌اند. اما اکثر تریلر‌ها و اخبار اخیر بازی در رابطه با بخش چندنفره و حالت‌های مختلف آن بوده است. خوشبختانه با توجه به برنامه‌ی زمانی منتشر شده از سوی اکتیویژن، بازی‌بازان نیز به زودی شاهد نمایش بخش تک‌نفره‌ی جدیدترین نسخه‌ی سری Call of Duty خواهند بود. همچنین با توجه به اطلاعاتی که توسعه دهندگان تاکنون ارائه داده‌اند، مدت زمان اتمام این بخش مطابق انتظارات طرفداران خواهد بود.

بیشتربخوانید:بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش بتل رویال خواهد بود

علاوه بر این، نسخه‌ی بتای عمومی این عنوان تیراندازی اول شخص نیز هفته‌ی آینده برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین در فاصله‌ی بین دو نسخه‌ی بتای بازی، شاهد انتشار جزئیات جدید مربوط به بازی میان پلتفرمی خواهیم بود. در نهایت، بخش Spec Ops نیز در اوایل ماه اکتبر به نمایش در خواهد آمد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

تاریخ نمایش بخش تک‌نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare
Telegram
تاریخ نمایش بخش تک‌نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *