معماری
خانه / موبایل و تبلت / تاریخ عرضه ایفون ۹ در فروردین ۱۳۹۹ تائید شد

تاریخ عرضه ایفون ۹ در فروردین ۱۳۹۹ تائید شد

موج شایعات مربوط به تلفن هوشمند میان رده و ارزان قیمت اپل در حال افزایش است و حالا گزارش‌ها حاکی از آن است که اپل تاریخ عرضه ایفون ۹ را در فروردین ۱۳۹۹ در نظر گرفته است.

تاریخ عرضه ایفون 9

خبرگزاری بلومبرگ به تازگی اعلام کرده که شرکت اپل فرایند تولید انبوه و بسته بندی نهایی آیفون ۹ را در فوریه ۲۰۲۰ میلادی به پایان می‌رساند و پس از آن در مارس ۲۰۲۰ این محصول را آماده عرضه به بازار می‌کند.

از آنجایی که اپل معمولاً در نیمه دوم ماه مارس هر سال کنفرانس جدیدی را برگزار می‌کند و همچنین ماه فروردین از بیست و یکم مارس آغاز می‌شود؛ می‌توان پیش بینی کرد که تاریخ عرضه آیفون ۹ در فروردین ۱۳۹۹ خواهد بود.

آیفون ۹ یا آیفون SE 2 تلفن هوشمند جدید شرکت اپل است که با قیمت میان رده و طراحی مشابه با آیفون ۸ طراحی و آماده عرضه می‌شود. این تلفن هوشمند از لحاظ سخت افزاری شباهت زیادی به آیفون ۱۱ دارد و اپل از جدیدترین پردازنده اختصاصی خود برای طراحی سخت افزاری این تلفن هوشمند استفاده خواهد کرد.

تاریخ عرضه آیفون ۹ در حالی مشخص شده است که شایعات پیشین حاکی از آن است که این تلفن هوشمند قرار است با سیستم احراز هویت تاچ آیدی و نمایشگر ال سی در آماده ساخت و فروش شود. این تلفن هوشمند اولین گوشی شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی است که آماده معرفی می‌شود و شرکت اپل در سپتامبر ۲۰۲۰ از ۴ تلفن هوشمند دیگر نیز رونمایی می‌کند و در مجموع ۵ آیفون جدید را در سال میلادی جدید آماده معرفی و عرضه به بازار می‌کند.

گفتنی است که این تلفن هوشمند از لحاظ دوربین نیز بهبودهای زیادی نسبت به آیفون‌های پیشین داشته و قرار است آخرین گوشی شرکت اپل با سایز ۴٫۷ اینچ و طراحی مشابه با آیفون ۶، ۶ اس، ۷ و ۸ باشد و اپل پس از آن این طراحی را به طور کامل کنار خواهد گذاشت.

تاریخ عرضه آیفون 9
Telegram
تاریخ عرضه آیفون 9
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *