معماری
خانه / پلی استیشن 5 / تاریخ جدید مراسم پلی استیشن ۵ اعلام شد

تاریخ جدید مراسم پلی استیشن ۵ اعلام شد

جمعه هفته گذشته مقرر شده بود که تمامی مخاطبان و علاقه‌مندان کنسول پلی‌استیشن ۵ می‌توانند به‌صورت زنده شاهد عملکرد بازی‌های مختلف روی این کنسول باشند، اما باتوجه به رویدادهای مختلف و اعتراضات گسترده در آمریکا، سونی نهایتا تصمیم گرفت تا تاریخ برگزاری این همایش را حداقل تا چندین روز به‌تعویق بیاندازد. در جدید ترین خبر تاریخ جدید مراسم پلی استیشن ۵ اعلام شد.

تاریخ جدید مراسم پلی استیشن 5

اما ساعاتی قبل سونی به‌وسیله حساب رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که این مراسم در تاریخ جمعه ۲۳ خرداد ماه ساعت ۰۰:۳۰ برگزار خواهد شد و تمامی برنامه‌های مربوط به رویداد قبلی با قدرت در تاریخ جدید حضور خواهند داشت.

تاریخ جدید مراسم پلی استیشن 5

باید اظهار داشت که سونی تنها شرکتی نیست که تصمیم گرفته است مراسم خود را به‌منظور تکریم و احترام هرچه بیشتر نسبت به معترضان نژادپرستی در آمریکا به‌تعویق بیاندازند، بلکه شرکت‌هایی نظیر EA نیز که تصمیم داشتند مراسم‌ها و رویدادهای زنده‌ای را برگزار کنند، مجبور شدند تا فعالیت‌های خود را به زمان دیگری موکول کنند. اما یکی از مهم‌ترین مراسم‌های تاخیر خورده را می‌توان نمایش مربوط به بازی Cyberpunk 2077 از شرکت CD Projekt دانست، این مراسم که قرار بود در هفته گذشته برگزار شود حال به‌تاریخی بعد از پنجم تیر منتقل شده است.

اما این اقدام هماهنگ شرکت‌ها تنها به تعویق مراسم‌ها ختم نمی‌شود، بلکه عناوینی نظیر بازی Call Of Duty: Modern Warfare تصمیم گرفته‌اند تا به‌وسیله پیام‌هایی در درون بازی انزجار خود را از رویدادهای به‌وقوع پیوسته در کشور آمریکا نشان دهند. هم‌چنین استودیو سازنده بازی یعنی Infinity Ward اعلام کرده است که این شرکت دیگر محتویات و نشانه‌های نژادپرستی را در بازی خود تحمل نخواهد کرد و از فصل بعد بازیکنانی که در نام کاربری و تصاویر خود از علائم و یا اسامی نژادپرستانه استفاده می‌کنند برای همیشه از این بازی کنار گذاشته خواهند شد.

شما می‌توانید برای مشاهده زنده مراسم کنسول پلی‌استیشن ۵ در روز جمعه به وب‌سایت رسمی این کنسول به‌نشانی www.playstation.com/ps5 مراجعه کنید و به‌صورت رایگان تماشاگر این همایش باشید.

تاریخ جدید مراسم پلی استیشن 5
Telegram
تاریخ جدید مراسم پلی استیشن 5
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *