معماری
خانه / اخبار بازی / تاریخ انتشار کتاب اطلاعات بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد

تاریخ انتشار کتاب اطلاعات بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد

هر بار که سازندگان بازی Cyberpunk 2077 اطلاعات بازی Cyberpunk 2077 منتشر می‌کنند، بیشتر از قبل به بزرگی و عظمت این عنوان پی می‌بریم. پس وجود کتابی راهنما که بتواند درباره‌ی این دنیا به ما اطلاعات موثقی برساند یک امر حیاتی خواهد بود.

اطلاعات بازی Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

درطی رویداد E3 2019 اعلام شد که بازی Cyberpunk 2077 در فروردین ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد. پس از آن نیز سازندگان این بازی در طی مصاحبه‌هایی از تلاش برای بزرگ‌تر کردن و توسعه‌ی بازی خبر می‌دادند و بدون شک، بازی Cyberpunk 2077 یکی یا حتی بزرگ‌ترین بازی نقش‌آفرینی خواهد بود که تا به امروز منتشر شده است.

بیشتر بخوانید:داستان بازی Cyberpunk 2077 گیمرها را به گریه خواهد انداخت

بحث عظمت و گستردگی این بازی ممکن است شما را به این فکر بی‌اندازد که آیا به اتمام رساندن تک‌تک ماموریت‌ها و طی کردن همه‌ی مسیرها، عملی ممکن خواهد بود یا خیر؟ یا شاید شما از آن دست بازی‌بازان باشید که چیزی بیشتر و عمیق‌تر از دنیای بازی طلب می‌کنید.

حال فروشگاه آمازون کتاب اطلاعاتی تحت نام The World of Cyberpunk 2077 را برای انتشار در تاریخ سه‌شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۱ April) قرار داده است که می‌تواند بازی‌بازان را هرچه بیشتر با دنیای بازی آشنا کرده و دیدشان به بازی و داستان را عمیق‌تر کند.

اطلاعات بازی Cyberpunk 2077
Telegram
اطلاعات بازی Cyberpunk 2077
اینستاگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *