معماری
خانه / اخبار / شایعه | تاریخ انتشار تریلر بعدی بازی Resident Evil 8 مشخص شد

شایعه | تاریخ انتشار تریلر بعدی بازی Resident Evil 8 مشخص شد

طبق گزارشات و اطلاعات لو رفته تاریخ انتشار تریلر بعدی بازی Resident Evil 8 از شرکت کپکام، مشخص شده است.این شرکت تصمیم دارد یک تریلر نسبتا بلند مدت و جدید را از بازی Resident Evil 8 در اواخر مرداد ماه منتشر کند.

تاریخ انتشار تریلر بعدی بازی Resident Evil 8

در متن منتشر شده توسط منبع این خبر که با نام کاربری Dusk Golem در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت دارد، آمده است:

« به‌نظر من این خبر غافل‌گیر کننده‌ای به‌حساب نمی‌آید زیرا کپکام در گذشته نیز به این تاریخ اشاره داشته است، اما طبق گزارشات من این شرکت تصمیم دارد تا در اواخر مرداد ماه یک تریلر جدید و اطلاعات تکمیلی را در مورد بازی Resident Evil 8 منتشر کند.»

بازی Resident Evil Village که در میان مخاطبان با نام Resident Evil 8 شناخته می‌شود، تا به امروز برای عرضه در سال ۲۰۲۱ آماده می‌شود و قرار است که این بازی تنها در انحصار کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی قرار داشته باشد و این به‌معنا عدم عرضه این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتمی خواهد بود.

روایت داستان بازی Resident Evil 8 قرار است چندین سال پس از رخدادهای نسخه گذشته باشد، که در آن شخصیت ایتن وینترز (Ethan Winters) هم‌چنان به‌عنوان کاراکتر قابل بازی و نقش اول در داستان حضور خواهد داشت.

طبق گفته‌های قبلی Dusk Golem بازی Resident Evil 8 تا قبل از معرفی خود به‌مدت نزدیک به چهار سال درحال توسعه بوده است و با توجه به پیشرفت تیم سازنده بازی، کپکام تصمیم دارد تا بازی را در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *