معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / شایعه | تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد

شایعه | تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد

اواخر ماه گذشته بود که یوبیسافت ازبازی Assassin’s Creed Valhalla رونمایی کرد و با وجود این‌که هنوز اطلاعات چندانی از این بازی در دسترس نیست، سوال مهم‌تری که وجود دارد این است که تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla چه موقع خواهد بود؟

تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla

درحالی‌که یوبیسافت هنوز به‌صورت رسمی زمان انتشار این بازی را اعلام نکرده، به‌نظر می‌رسد که شعبه رسمی فروشگاه آمازون در کشور ایتالیا به‌اشتباه زمان رسمی عرضه این عنوان را لو داده است؛ همانطور که در تصویر زیر مشخص است براساس اعلام این فروشگاه بازی AC Valhalla در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۵ مهر ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد. ناگفته نماند که پس از مدت کوتاهی تصویر زیر ادیت و تاریخ انتشار بازی از آن حذف شده است.

تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla

اعلام زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla توسط فروشگاه آمازون در حالی رخ داده است که چندی پیش نیز یکی از خورده فروشان حاضر در منطقه اسکاندیناوی از انتشار این بازی در تاریخ ۱۶ اکتبر (۱۶ مهر) خبر داده بود و هم‌زمانی حدودی تاریخ‌های اعلام شده را می‌توان نشانه‌ صحت و اعتبار این گزارش‌ها دانست. گفتنی است که در طی سال‌های اخیر نیز نسخه‌های متعدد این فرنچایز نظیر بازی Syndicate Assassin’s Creed ، بازی Origins Assassin’s Creed و بازی Odyssey Assassin’s Creed در ماه اکتبر منتشر شده‌اند و با وجود این‌که یوبیسافت هنوز تاریخ انتشار این عنوان را اعلام نکرده است، عرضه این بازی در ماه اکتبر چندان دور از انتظار نیست.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ نامشخصی برای کنسول‌های نسل کنونی و نسل بعد در کنار رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و برخی از ارکان اصلی گیم‌پلی آن به شرح زیر است:

حملات حماسی را رهبری کنید: مردم خود را برای مقابله با ارتش ساکسون‌ها و حمله به قلعه‌ها رهبری کنید و میزان نفوذتان را به فراتر از مرزهای خود گسترش دهید. به گروهی از مهاجمین برای انجام حملات سریع و برق‌‌آسا فرمان دهید و غنائم مختلفی را از دشمنان‌تان جمع‌آوری کنید.

سبک مبارزات: از سبک و استایل مبارزه بی‌رحمانه یک جنگجو وایکینگ استفاده کنید و با استفاده از دو تبر به‌صورت هم‌زمان یا شمشیرها و یا حتی سپرها به مقابله با دشمنان بپردازید. تاکتیک‌های مبارزه‌ای خود را انتخاب و شخصیت مقابل خود را در یک مبارزه تن به تن نابود کنید. همچنین می‌توانید دشمان خود را با تیر کمان یا هیدن بلید به‌صورت مخفیانه به قتل برسانید.

حماسه وایکینگ خلق کنید: مکانیزم‌های سبک نقش آفرینی حاضر در این بازی، راه‌های جدیدی را برای رشد کردن در قالب یک مبارز و یک رهبر در اختیار شما قرار می‌دهد. درحالی‌که مشغول یادگیری مهارت‌های جدید و سبک مخصوص بازی هستید، روی دنیای اطراف‌تان تاثیر بگذارید. راه خودتان را از میان کشور انگلستان با انجام مبارزات خونین و رهبری افراد جنگ‌جو بازکنید یا اتحادهای استراتژیکی را تشکیل دهید و با استفاده از ذهن‌تان به پیروزی برسید. هر تصمیمی که شما در حین مبارزه یا در حین مکالمه‌ها می‌گیرید، قدمی است در راه رسیدن به عظمت!

قرارگاه خود را توسعه دهید: قرارگاه خود را با امکان شخصی سازی و استخدام اعضای جدید توسعه دهید و ساختمان‌های قابل به‌روز رسانی را در آن بنا کنید. با ساخت سرباز خانه به افرادی با مهارت بیشتر در مبارزه دست پیدا کنید و سلاح‌های خود را در آهنگری ارتقا دهید.

سربازان خود را به‌عنوان مزدور به اشتراک بگذارید: وایکینگ‌های مزدور را خلق و شخصی سازی کنید، آن‌ها را به‌صورت آنلاین با دیگر بازیکن‌های به اشتراک بگذارید و هنگامی‌که در کنار دوستان‌تان در حال مبارزه هستند، غنائم مختلفی را جمع‌آوری کنید. همچنین مزدورهای مختلفی که توسط دیگر بازیکن‌ها خلق شده‌اند را استخدام کنید و از قدرت آن‌ها در کنار نیروهای خود بهره ببرید.

تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla
Telegram
تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *