معماری
خانه / اخبار بازی / بیش از ۷۰ هزار متقلب در بازی Call of Duty Warzone مسدود شده‌اند

بیش از ۷۰ هزار متقلب در بازی Call of Duty Warzone مسدود شده‌اند

اگر شما نیز از آن دسته بازی‌بازانی هستید که هنگام بازی Call of Duty Warzone جهت غلبه بر رقبا یا سایر مقاصد شخصی از کدهای تقلب استفاده می‌کنید، حسابی حواستان را جمع کنید چراکه اینفینیتی وارد (Infinity Ward) شما را تیزبینانه تحت‌نظر دارد.

بازی Call of Duty Warzone

زمانی که عنوانی چندنفره و رقابتی به‌صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد، معمولاً سرورهای آن پس از مدت کوتاهی پُر می‌شود از افرادی که با استفاده از کدهای تقلب بازی دیگران را برهم زده و ایجاد مزاحمت می‌کنند. بازی Call of Duty Warzone که از روز عرضه با استقبال بسیار بالای مخاطبان مواجه شده است نیز از این قاعده مستثنی نیست اما خوش‌بختانه استودیوی توسعه‌دهنده‌ی آن یعنی اینفینیتی وارد، بازی را به حال خود رها نکرده و مسدودسازی گسترده‌ی افراد متقلب را در دستور کار خود قرار داده است:

برای محافظت از Call of Duty Warzone بیش از ۷۰ هزار نفر را در سرتاسر جهان مسدود کرده‌ایم. ما به توسعه‌ی به‌روزرسانی‌های امنیتی اختصاصی و بهبود سیستم گزارش متقلبین، ادامه می‌دهیم. جزئیات بیشتر در آینده اعلام خواهد شد. ما حواسمان هست و هیچ‌گونه استثنایی برای متقلبین قائل نخواهیم شد.

لازم به‌ذکر است مخاطبان این بازی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر یک صدا خواهان دکمه‌ای مخصوص برای گزارش متقلبین هنگام مشاهده‌ی بازی دیگران (Spectating) هستند که در صورت استقبال اکتیویژن (Activision) از این پیشنهاد، فرار از دست عدالت برای قانون‌گریزان بسیار سخت خواهد شد.

Call of Duty Warzone هم‌اکنون به‌صورت رایگان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴ و ایکس‌ باکس وان در دسترس قرار دارد.

بازی Call of Duty Warzone
Telegram
بازی Call of Duty Warzone
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *