معماری
خانه / اخبار بازی / بیش از ۱۰۰ قدرت منحصر به فرد در بازی Avengers وجود خواهد داشت

بیش از ۱۰۰ قدرت منحصر به فرد در بازی Avengers وجود خواهد داشت

از زمان اعلام تاخیر در عرضه‌ی بازی Avengers اطلاعات کمتری از آن منتشر شده است. اما توسعه‌دهندگان بازی در طول این مدت به طور منظم با جامعه‌ی طرفداران تعامل داشته‌اند. به‌تازگی آقای وینس ناپولی (Vince Napoli)، طراح ارشد بخش مبارزات Avengers، پاسخ‌گوی سوالات بسیاری در انجمن Reddit بوده و در این راستا، جزئیات جالبی را ارائه داده است.

بازی Avengers

پیش‌تر در مورد سیستم لوت و تجهیزات بازی Avengers و اینکه این موارد چگونه می‌توانند موجب ایجاد تنوع برروی سیستم پیشرفت و قدرت‌ها شوند، اطلاعاتی منتشر گردیده بود. آقای ناپولی در وب‌سایت Reddit توضیح داد که اغلب قدرت‌هایی که تاکنون در بازی نشان داده‌اند، جزو تست‌های اولیه بوده‌اند و پس از انجام کارهای زیاد برروی آن، در حال حاضر بیش از ۱۰۰ قدرت مختلف تنها برای تجهیزات در بازی وجود دارند.

وی در این خصوص گفت:

اغلب قدرت‌هایی که پیش‌تر نشان‌ داده‌ایم، در تست‌های اولیه قرار داشتند. کارهای زیادی برروی این سیستم انجام شده و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ قدرت منحصر به فرد در بازی تنها برای تجهیزات وجود دارند. این قدرت‌ها به طور اختصاصی به بخش آیتم‌ها و بخش قدرت‌ها به آیتم‌های خودش مرتبط است.

بازی Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا منتشر خواهد شد.

بازی Avengers
Telegram
بازی Avengers
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *