معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / شایعه: به‌زودی بازی جدیدی از Crash Bandicoot برای پلی‌ استیشن ۵ رونمایی خواهد شد

شایعه: به‌زودی بازی جدیدی از Crash Bandicoot برای پلی‌ استیشن ۵ رونمایی خواهد شد

اگر شایعه‌ی جدید صحت داشته باشد، شخصیت کرش بندیکوت (Crash Bandicoot) باری دیگر به‌عنوان نماد روزهای آغازین عرضه‌ی کنسول‌های خانواده‌ی پلی‌ استیشن، بازخواهد گشت.

Crash Bandicoot

امروزه کم‌تر بازی‌بازی است که با کرش بندیکوت و سری بازی‌های آن آشنایی نداشته باشد. سال‌ها پیش و زمانی که اولین پلی‌استیشن به دنیای بازی‌های ویدئویی پا گذاشت، بدون داشتن شخصیتی نمادین، رقابت با شرکت‌های سگا (Sega) و نینتندو که هرکدام به‌واسطه‌ی سونیک (Sonic) و ماریو (Mario) طرفداران بی‌شماری پیدا کرده بودند، سخت بود. اما سرانجام استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) با خلق سه‌گانه‌ی Crash Bandicoot و عرضه‌ی انحصاری آن برروی پلی‌استیشن، نه‌تنها نماد اصلی این کنسول بلکه یکی از به‌یادماندنی‌ترین شخصیت‌های تاریخ بازی‌ها را آفرید.

حال اما به‌تازگی کاربری پرتغالی زبان در توییتر به‌نام Gury, که در حوزه‌ی خبرنگاری در بازی‌های ویدئویی فعالیت می‌کند، با انتشار پیامی ادعا کرده است نسخه‌ی جدیدی از سری Crash Bandicoot در دست توسعه قرار دارد و احتمالاً در انحصار کنسول پلی‌ استیشن ۵ خواهد بود:

بازی جدیدی از Crash در راه است. این بازی سه سال در دست ساخت بوده و به‌زودی کمپین‌های تبلیغاتی آن توسط اکتیویژن (Activision) آغاز خواهد شد.

پیش‌تر گفته بودم که این عنوان یکی از بازی‌های پلی‌ استیشن ۵ خواهد بود. اگرچه ممکن است این [بازی] به‌نوعی انحصاری باشد اما هنوز چیزی قطعی نیست.

این اولین بار نیست که شایعه‌ای از توسعه‌ی نسخه‌ای جدید از مجموعه‌ی Crash Bandicoot می‌شنویم. مدت‌ها پیش و در سال ۲۰۱۸ شایعاتی منتشر شده بودند که به بازی بعدی سری اشاره داشتند و اگر صحبت‌های Gury مبنی‌بر توسعه‌ی ۳ ساله‌ی این نسخه را درنظر بگیریم، احتمال دارد هر دو عنوان شایعه شده در اصل یک پروژه باشند.

اگرچه حضور کرش بندیکوت به‌صورت انحصاری برروی پلی‌ استیشن ۵ هواداران این کنسول را خوش‌حال خواهد کرد اما تا انتشار اخبار رسمی از سوی سونی یا اکتیویژن، تمام اطلاعات بالا در دسته‌ی شایعات قرار خواهند گرفت.

Crash Bandicoot

Crash Bandicoot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *