معماری
خانه / بروزرسانی بازی ها / Rainbow Six Siege | به‌روزرسانی جدید Operation: Ember Rise رسماً رونمایی شد

Rainbow Six Siege | به‌روزرسانی جدید Operation: Ember Rise رسماً رونمایی شد

به‌روزرسانی جدید Operation: Ember Rise که جدیدترین به‌روزرسانی Rainbow Six Siege محسوب می‌شود، قرار است دو اپراتور جدید، یک نقشه‌ی بازنگری شده و بتل پس را به بازی اضافه کرده و تغییراتی را در سیستم رتبه بندی آن نیز ایجاد کند. این‌طور که به نظر می‌رسد، پشتیبانی از این عنوان موفق همچنان ادامه دارد.

به‌روزرسانی جدید Operation: Ember Rise
Operation: Ember Rise

در طی رویداد Six Major Raleigh 2019، یوبی‌سافت (Ubisoft) رسماً از محتوای Operation: Ember Rise رونمایی کرد و اطلاعات جدیدی را در مورد ویژگی‌های آن به اشتراک گذاشت.

اپراتور تهاجمی به‌روزرسان Ember Rise، شخصیت Amaru است که به لطف توانایی منحصر به فرد خود یعنی سلاح Garra Hook، سریع‌ترین و چالاک‌ترین اپراتور فعلی Rainbow Six Siege محسوب می‌شود. وی می‌تواند به راحتی و با سرعت بسیار بالا از طریق دریچه‌ها و پنجره‌ها وارد ساختمان شده و مدافعین را غافلگیر کند. البته Amaru نقاط ضعف قابل توجهی نیز دارد؛ برای مثال، آماده کردن Garra Hook کمی زمان می‌برد و در حین استفاده از آن نیز وی نمی‌تواند از هیچ سلاحی برای دفاع از خود استفاده کند.

به‌روزرسانی جدید Operation: Ember Rise
از طرف دیگر، Goyo اپراتور دفاعی این به‌روزرسان جدید محسوب می‌شود. با بهره بردن از سپر Volcan Shield، یک سپر قابل پیاده سازی ویژه که در قسمت پشت آن یک محفظه‌ی مواد منفجره قرار دارد که می‌توان آن را با شلیک گلوله فعال کرد، وی بهترین گزینه برای کند کردن مهاجمین است. همکاری با دیگر اپراتور‌ها و بهره بردن از توانایی‌های آن‌ها بهترین روش برای استفاده از Volcan Shield محسوب می‌شود. البته باید در نظر داشته باشید که گروه مقابل نیز می‌تواند از این سلاح بر علیه شما استفاده کند.

به‌روزرسانی جدید Operation: Ember Rise

نقشه‌ی بازنگری شده‌ی Ember Rise نیز Kanal است. این نقشه که حالا در بخش Ranked Play قرار گرفته، قرار است تا بهبود‌های زیادی را به نقشه‌ی قدیمی اضافه کند. تقریباً اکثر چیز‌هایی که از این نقشه به خاطر دارید، هنوز هم حاضر هستند اما توسعه دهندگان تلاش کرده‌اند تا آن را به محیطی رقابتی‌تر تبدیل کنند.

علاوه بر نقشه‌ی بازنگری شده و اپراتور‌های جدید، Ember Rise برای کسانی که به تجربه‌ی Ranked Play علاقه دارند نیز ویژگی‌های جدیدی آماده کرده است.  بهترین بازی‌بازان Siege که دارای بیش از ۵۰۰۰ MMR هستند، می‌توانند وارد رتبه بندی جدید Champions شوند. همچنین شاهد بخشی به نام Unranked Playlist نیز خواهیم بود؛ این بخش با این‌که دارای تمام قوانین حالت رتبه بندی است، اما رتبه‌ی واقعی شما را تغییر نمی‌دهد. همچنین نقشه‌های بخش Ranked Playlist نیز مشحص شده‌اند و شما می‌توانید در ادامه آن‌ها را مشاهده کنید:

Kanal
Oregon
Clubhouse
Consulate
Bank
Chalet
Kafe Dostoyevsky
Border
Skyscraper
Coastline
Villa
Outback

البته در این به‌روزرسانی بزرگ شاهد بهبود‌های نسبتاً مهم نظیر یک منوی جدید اپراتور نیز هستیم که بسیار شفاف‌تر و مرتب‌تر از نسخه‌ی فعلی است. اما حالا زمان آن رسیده است تا در مورد مهم‌ترین ویژگی جدید Ember Rise یعنی بتل پس صحبت کنیم.

همانند بازی‌هایی نظیر Fortnite و Apex Legends، توسعه دهندگان قصد دارند تا با معرفی بتل پس برای Rainbow Six Siege، به بازی‌بازان پاداش داده و یک سیستم پیشرفت را به این عنوان محبوب اضافه کنند. این بتل پس که در واقع در دو فاز منتشر می‌شود، ابتدا با عرضه‌ی Operation: Ember Rise در دسترس قرار خواهد گرفت. از آن‌جایی که به نوعی شاهد یک فاز آزمایشی برای بتل پس هستیم، «مینی بتل پس» بازی که «Call Me Harry» نام دارد، یک بتل پس رایگان هفت روزه است که هفت رتبه دارد که با تکمیل کردن آن، چارم Harry Chibi Charm را دریافت خواهید کرد. برای پیشرفت در سیستم جدید Rainbow Six Siege، شما در طول تجربه‌ی بازی امتیاز‌هایی تحت عنوان Battle Point را دریافت می‌کنید که رتبه‌های مختلف بتل پس و جوایز جدیدی را آزاد خواهند کرد.

علاوه بر این، فاز دوم بتل پس امسال و در طی فصل چهارم سال چهارم بازی منتشر خواهد شد. برخلاف مینی بتل پس فاز اول، در این‌جا شاهد نسخه‌های رایگان و پریمیوم بتل پس هستیم که بازی‌بازان می‌توانند هر کدام را که می‌خواهند انتخاب کنند. علی رغم نسخه‌ی انتخاب شده، شما با تجربه‌ی معمولی بازی نیز Battle Point دریافت خواهید کرد.

همچنین پیاده سازی سیستم بتل پس به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا بیشتر به داستان اپراتور‌های بازی بپردازند. در طی فاز دوم بتل پس، داستان برروی شخصیت Harry، اپراتور جدید Rainbow Six Siege و  دیگر اپراتور‌ها تمرکز دارد.

Operation: Ember Rise امروز برروی سرور‌های آزمایشی در دسترس قرار می‌گیرد و پس از مدتی نیز به صورت عمومی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

به‌روزرسانی جدید Operation: Ember Rise
Telegram

به‌روزرسانی جدید Operation: Ember Rise

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *