معماری
خانه / بروزرسانی بازی ها / به‌روزرسانی جدیدی برای Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

به‌روزرسانی جدیدی برای Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

مدت زمان بسیاری از انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey گذشته است اما شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) طی این مدت، نسبت به انتشار محتوای اضافه برای این عنوان ناامید نشده و همیشه شاهد انتشار بخش‌ها و محتویات جدیدی برای این بازی بوده‌ایم. حال این ماه شاهد انتشار یک به‌روزرسانی جدیدی برای Assassin’s Creed Odyssey هستیم که امکانات نوینی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد.

به‌روزرسانی جدیدی برای Assassin’s Creed Odyssey
Assassin’s Creed Odyssey

طبق اخبار و گزارش‌های ارائه شده، این به‌روزرسانی نوین که به تازگی در دسترس قرار گرفته است، بازی‌بازان و کاربران را به مرحله‌ی جدیدی تحت عنوان Sokrates دعوت می‌کند که ظاهرا یکی از مامورت‌های جدید سری مراحل The Lost Tales of Greece شناخته می‌شود. بازی‌بازان و کاربران در این مرحله‌ی نوین، به کمک یکی از دوستان خود تحت عنوان Sokrates می‌روند که در انتظار محاکمه‌ی خود است. او هم‌اکنون در زندان به سر می‌برد و شما به عنوان دوست او وظیفه دارید تا از حقیقت پشت این ماجرا پرده برداشته و مظنون اصلی را پیدا کنید. این مرحله به صورت رایگان در اختیار همه‌ی کاربران بازی Assassin’s Creed Odyssey قرار دارد.

علاوه بر این، طی به‌روزرسانی نوین منتشر شده، حالت جدیدی تحت عنوان Discovery Tour به بازی اضافه می‌شود که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران انتظار آن را می‌کشیدند. شما در این حالت قادر خواهید بود تا در تمام یونان باستان بدون هیچ دردسر و درگیری گشت بزنید. این حالت ابتدا در بازی Assassin’s Creed Origins دیده شد که با استقبال بی‌نظیری از سوی هواداران رو به رو شد.

بازی Assassin’s Creed Odyssey هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان در دسترس قرار دارد.

به‌روزرسانی جدیدی برای Assassin’s Creed Odyssey
Telegram
به‌روزرسانی جدیدی برای Assassin’s Creed Odyssey
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *